Vyhrajte svíčky Santo candles a provoňte si domov pohodou!

santo candles 5I když už zima pomalu končí, chladné večery a nevlídné počasí stále ještě vybízí k trávení večerů v teple domova. I z obyčejného pobytu doma se přitom dají vykřesat příjemné momenty, u kterých si odpočnete a zapomenete na starosti všedního dne.

Existuje řada tipů, jak si pobyt doma co nejvíce zpříjemnit. Kromě dobrého jídla a pohodlného sezení je dobrým předpokladem pro pěkný večer i stimulace smyslů. Příjemná vůně vás dokáže nejen dobře naladit, ale při chytře zvoleném aroma vás dokonce dokáže přenést do vzdálených krajin. Vaše oči pak dokáže pozitivně naladit například plamen ohně nebo barevné světlo. Mezi nejjednodušší variantu, jak si udělat doma snadno a rychle vytvořit příjemnou atmosféru, proto patří zapálení aromatických svíček.

Aromatické svíčky Santo candles zútulní váš domov natolik, že zcela zapomenete na zimní nevlídné počasí. Při výrobě svíček Santo candles se používají kvalitní parafínové vosky i odolné knoty, které zaručí dlouhodobé hoření a jsou navíc zdravotně nezávadné. Aromatické svíčky lze pořídit v různých variantách, od svátečních až po květinové a kořeněné vůně. Každý večer tak může vydat na jeden z mnoha pomyslných výletů za vůní dálných krajin, jako jsou francouzská levandulová pole nebo tropické vanilkové plantáže. Kromě příjemné parfemace a dlouhého hoření jsou svíčky oblíbené i pro svůj decentní přebal a stabilní kalich. Jejich zapálení v interiéru je tedy bezpečné a působí nerušivým dojmem.

Připravili jsme pro vás soutěž o balíčky aromatických svíček Santo candles. Stačí zaslat správnou odpověď na naši otázku na e-mail woman-in@email.cz nebo nám napsat na náš Facebookový profil https://www.facebook.com/Womanincz (jako předmět zprávy napište: SOUTĚŽ, nezapomeňte napsat i Vaši adresu pro případné doručení výhry). Nápovědu naleznete na stránkách www.santo.sk

Soutěžní otázka

Co zaručuje dlouhé hoření svíček Santo candles?

  1. kvalitní knot
  2. tenký knot
  3. krátký knot

Počet výherců: 2

Výhra: Balíček se 4 svíčkami Santo candles

santo candles 7

Doba trvání soutěže: 25.2-11.3.2015

Výherce kontaktujeme a poté výhry zašleme. Přejeme všem soutěžícímm hodně štěstí!

SOUTĚŽ JE UKONČENA!