V létě můžete dohnat jazykové mezery

Léto sice láká k lenošení, nezahálejte však a udělejte něco pro své vzdělání. Vypilujte nebo dožeňte mezery v některém ze světových jazyků či si ho zopakujte a procvičte. Nejčastěji naleznete v nabídce letních kurzů lekce angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo ruštiny. Letní kurzy jsou více zaměřeny na konverzaci a rozšíření slovní zásoby. Jde zejména o praktické fráze a rozhovory potřebné pro běžnou komunikaci v zahraničí na dovolené, veškeré nabyté vědomosti tedy můžete ihned použít v praxi.

Jazykový kurz

Co se takhle přihlásit na nějaký jazykový kurz? Kurzy angličtiny Brno, které nabízí jazykový servis Hope, garantují malé skupinky studentů, tedy o maximálním počtu 10 lidí, a výuku v moderně vybavených učebnách. Pokud si nejste jisti vaší jazykovou úrovní, můžete si udělat krátký rozřazovací test, který vám doporučí vhodný kurz. Jazykové kurzy probíhají v pravidelném rozvrhu i během roku a jsou určeny jak pro veřejnost, tak pro firmy. Některé firmy hradí svým zaměstnancům jazykovou výuku i během prázdnin, studenti jsou tak s jazykem neustále v kontaktu.

Překlady a tlumočení

Ani potřeby překladatelských a tlumočnických služeb v létě nezahálí. Přestože nejsou překlady a tlumočení v létě tolik frekventované, firmy stále potřebují čas od času přeložit pár desítek stránek odborných textů či technických a jiných specifických překladů. Tlumočení zase doprovází mnohá obchodní jednání, konference, úřední jednání nebo výstavy a veletrhy. Lze objednat konsekutivní nebo simultánní tlumočení, o nichž se dočtete více informací na internetových stránkách http://www.jazykovyservis.cz/tlumoceni/.

Nezahálejte tedy a přihlaste se na týdenní nebo čtrnáctidenní kurzy cizího jazyka. Procvičte si jazyk, poznejte nové studenty a získejte dobrý pocit z odvedené práce a osobního rozvoje.