Úžasné nehtíky na léto v trendových barvách! Víme, jaké gelovky si udělat

Pokud máte ráda módu, jistě pravidelně sledujete, co zrovna frčí. Jste vždy připravená si pořídit nejnovější kousky a nyní hledáte inspiraci na léto? My dnes pro vás máme tip na gelové nehty, se kterými budete v tomto nejkrásnějším období v roce nepřehlédnutelná. K módě nehtová kosmetika neodmyslitelně patří, a proto byste neměla zaostávat ani v této oblasti.  

Trendově sladěné nehty jsou základ

Každá žena, která o sebe dbá, by na své nehtíky neměla zapomínat. Sladit je s vašim outfitem je prostě základ. Mnohé z vás si možná již zvykly nosit gelové nehty, jež jsou velmi pohodlné a mohou vypadat velmi přirozeně. Když jsou dobře vymodelovány, pouhým okem ani nelze zpozorovat, že nejsou vaše. To je velkou výhodou. Jediné, co je potřeba udělat proto, aby byly zase krásné, je jejich pravidelné doplňování gelem. Ať už jste také propadla tomuto trendu, nebo uvažujete, že si gelovky necháte teprve udělat, buďte díky šmrncovním odstínům vždy v kurzu.  Pro modeláž gelových nehtů na letošní léto se vybavte UV gely v atraktivních barvičkách a střídejte nehtíky podle nálady. Dejte sbohem nudným tónům a vyzkoušejte něco nového, co vaše nehty ještě nezažily. Na to, co bude nosit, jsme se podívali do specializovaného e-shopu Nehtyprofi.cz, který vždy s předstihem přináší aktuální trendy v nehtové kosmetice.

Bílý, světlé růžový nebo bezbarvý…tím výčet odstínů UV gelů často u mnohých žen končí. Nechcete být však v létě mnohem sebevědomější, sexy a odvážnější? Vždyť se přeci nemusíte vůbec držet zpátky!

Neonové a reflexní odstíny – velký hit léta!

Slunečné a teplé dny vyzívají k nošení veselého oblečení, a totéž platí v případě doplňků, za které lze považovat i gelové nehty. Velký boom nyní zažívají neonové a reflexní barvy, které můžeme vídat na tričkách, šatech, kraťáskách, plavkách, kabelkách, v podstatě napříč celým módním světem. Nebesky modrá, pestře růžová, kanárkově žlutá, korálově červená, limetkově zelená a další neonové tóny musíte na svých nehtech mít i vy. Nabídka nových barev NEON UV gelů je aktuálně k dostání na zmíněném e-shopu. Ceny jsou velmi příznivé a začínají na částce 79 Kč.

neonové
odstíny zleva nahoře: Star neon, Zelený neon, zleva dole: Pitaya neon, Orangeade neon (zdroj: Nehtyprofi.cz)

Tyto výrazné barvy jsou na léto jako stvořené a hodí se pro běžné nošení, k bazénu i na párty. Když nehty sladíte navíc s nějakým tím neonovým hadříkem v témže odstínu budete zaručeně nepřehlédnutelná.

Pastelové barvy – módní, stylové a univerzální

V případě, že dáváte přednost něčemu méně nápadnému, a ráda byste vypadala elegantně a slušivě, vsaďte na momentálně populární pastelové barvy. Meruňková, světle růžová, mátová, barva moře či lila bude vašim nehtíkům také slušet. Obrovský výběr nádherných pastelových UV gelů za jedinečnou cenu 79 Kč máte na e-shopu Nehtyprofi.cz. Vyberete si svůj oblíbený odstín.

Odstíny zleva nahoře: Pastel Violet, Pastelově žlutý, zleva nahoře: Rosa, Baby blue (zdroj: Nehtyprofi.cz)
Odstíny zleva nahoře: Pastel Violet, Pastelově žlutý, zleva dole: Rosa, Baby blue (zdroj: Nehtyprofi.cz)

Pastelové nehty jsou ideální pro běžný den, do školy, práce, do společnosti, prostě kamkoliv. V podstatě neexistují žádná omezení.

Neonové a pastelové UV gely lze aplikovat na celý nehet, případně jako francouzskou manikúru. Záleží na tom, kterému stylu dáváte přednost. Fantazii se meze nekladou. A jedno je jisté! Budete mít šmrnc. Nakupte nové UV gely, máte nejvyšší čas se na letošní léto, které už vypuklo, připravit.