Už se netrapte se zamlženými brýlemi

Vadí vám neustále zamlžené a špinavé brýle? Už vás nebaví jejich časté čištění a odmlžování?  Orosené brýle jsou častým jevem zvláště v zimě a bohužel vás tato skutečnost nemine. Je to jistě velice nepříjemné. Ale pokud chcete ušetřit čas i starosti, pořiďte si speciální přípravek protimlžení brýlí.

Na co se přípravek protizamlžení brýlí hodí?

Po použití tohoto přípravku si budete říkat, jak jste se bez něj mohla obejít. Zaručeně se stane nepostradatelným pomocníkem, který vám zaručí, že budou vaše brýle čisté a nebudou se mlžit. Přípravek funguje jako prevence. Zbavíte se tak zbytečných starostí. Lze jej používat k údržbě skel brýlí, a to jak z plastu, tak skla. Zároveň je vhodný také k péči o kvalitní ušlechtilá skla, sluneční, lyžařské, sportovní nebo potápěčské brýle. Využít jej můžete také na různé druhy objektivů. Zejména v zimě se vám tento přípravek bude zaručeně hodit právě na lyžařské brýle nebo sluneční brýle na horách.

Aplikace

Přípravek protizamlžení brýlí využívá nejmodernější nano technologii. Díky tomu má protimlžící a antistatický účinek. Po aplikaci se na skla dostane neviditelná vrstva, která zabraňuje tomu, aby se skla zamlžila, usazoval se na nich prach a nečistoty. Nemusíte se v žádném případě obávat optického zkreslení.

Účinky

Prostředek je vysoce účinný protizamlžovací, antistatický a čisticí přípravek. Zároveň perfektně zabraňuje usazování prachu. Účinky jsou dlouhodobé, dokonce i při teplotních výkyvech. Odstraňuje nečistoty, otisky, mastnotu a povrch zanechává naprosto bez šmouh. Neobsahuje alkohol, aceton, čpavek, žádné nežádoucí látky apod. Je velmi ohleduplný k životnímu prostředí i ozónové vrstvě. Nevyvolává žádné alergické reakce.

V jednom balení dostanete 30 ml nebo 100 ml tohoto přípravku. 30 ml vystačí na 100 použití. Neváhejte a už nyní si jej objednejte na www.nano-concept.cz. Přelstěte zimu a prach a dejte sbohem zamlženým a špinavým brýlím. Budete víc než spokojená.