Trendové kabelky pro maminy

Když vyrazíte se svým dítkem někam ven, musíte se vybavit tolika věcmi, že je mnohdy nelze ani nikam pořádně narvat. Ideální je maxi kabela, kam se vám vše potřebné vejde, nejen peněženka, mobil, klíče a kapesníky, ale také dětskou láhev, plenky, dudlík, hračku a další. Jenže i takovou kabelku je složité sehnat, proto vám přinášíme inspiraci v podobě kabelek značky Il Tutto, které jsou určeny právě pro maminky. I maminky přeci mohou vypadat stylově a nosit doplňky dle nejnovějších trendů.

Kabelky Il Tutto

Ať už vyrazíte s kočárkem, se staršími dětmi do kroužků, na posezení s přáteli, na pracovní schůzky, kabelky Il Tutto vám budou skvělým pomocníkem během celého dne. Název vystihuje smysl kabelek. V italštině totiž znamená Il Tutto „všechno“. Kabelky jsou prostorné a díky vnitřnímu uspořádání, které je opravdu promyšlené, se vám do ní vejde vše potřebné pro vás i vaše dítě. Na druhou stranu se nemusíte obávat, že se vám z kabelky stane objemná, neforemná kabela, která bude kazit váš outfit. Atraktivní barvy, jemná italská kůže, špičkové zpracování, elegantní design, to vše přináší kabelky Il Tutto. Rozhodně budou nepřehlédnutelným módním doplňkem.

Kabelky jsou vybaveny speciálním izolačním obalem, který je ideální na dětskou lahvičku, přebalovací podložkou. Dále obsahuje karabinku na dudlík. Oceníte i malou průhlednou multifunkční taštičku na zip, rovněž kapsičku na mobil, kapsu na osobní věci i kapsu na tužky a pera. Vnitřní podšívku s kapsami lze kdykoli vytáhnout a vy tak můžete mít z kabelky elegantní tašku. Kabelku můžete prakticky zavěsit na madlo nebo nosit přes rameno.

 

 

 

 

 

 

Kabelky jsou k dostání ve několika modelech –  Chiara, Mia, Georgia, Layla, Stella jsou zhotoveny z jemné kůže, model Brigitte pořídíte v provedení ze syntetické kůže, model Nico představuje verzi z PVC imitující lesklou kůži.

model Layla, cena:4 543 Kč
model Nico, cena:4 190 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

model Chiara, cena:6 490Kč
model Georgia, cena:6 900 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

Kabelky jsou v prodeji na e-shopu www.mimmo.cz a ve vybraných kamenných obchodech.