Revoluční impregnace textilu a kůže. Neuvěřitelný účinek!

V každé domácnosti se najde mnoho věcí z kůže a textilu, které potřebují čas od času impregnovat. Impregnace textilu a kůže zlepšuje vlastnosti daného materiálu. Impregnovaný povrch je chráněn proti okolnímu prostředí. Impregnovat je možné sedací soupravy, obuv, čalounění, lyžařské kombinézy apod.

Ojedinělý způsob impregnace textilu a kůže

Revoluční způsob impregnace textilu a kůže přináší jedinečný produkt, který zajistí vysoce účinnou a dlouhotrvající ochranu před vniknutím vody a to tak, že se naprosto zachová prodyšnost a nezmění se vzhled. Jde o to, že i když nano impregnaci nanesete na daný povrch, zůstává neustále prodyšný a dýchá. Jedná se o takový způsob ošetření, kdy se okolo vláken materiálu vytvoří neviditelný ochranný film. To vše zaručuje účinná nanotechnologie. Tento přípravek je mnohem efektivnější než běžné impregnace textilu a kůže. V podstatě vytváří extrémně odpuzující efekt, zabraňuje vniknutí vlhkosti, odolá skvrnám od kávy, hořčice či červeného vína a dalších kapalin. Stačí aplikovat 50 – 250 ml na m2, samozřejmě s ohledem na daný povrch.

Na co je možné přípravek použít?

Produkt impregnace textilu a kůže má praktické a účelné využití. Rozhodně jej použijete na mnoho povrchů. Zejména můžete ošetřit obuv, a to jak společenskou, tak outdoorovou. Nebojte se přípravek aplikovat na jakýkoli materiál, ať už se jedná o kůži, látku, semiš, umělou kůži apod. Díky tomuto produktu vaše boty nepromoknou, zůstanou prodyšné, nebudou se tolik špinit a zároveň nemusíte mít strach, že byste nějak způsobili změnu barvy. Takže jej můžete použít i na své oblíbené lodičky nebo kozačky. Ideální je impregnovat také oblečení, konkrétně bundy, kabáty, kravaty, límečky košil, šaty, rukavice, lyžařské kombinézy atd. Zejména v zimě a nepříznivém počasí je tento přípravek k nezaplacení, protože se nepřemočíte od sněhu a deště. Zvláště dětem je ideální impregnovat oblečení, protože se rády válejí ve sněhu a ochráníte je tak před promočením. Své dlouhé společenské šaty, které ošetříte tímto přípravkem, si nezničíte taháním po zemi a ochráníte je před skvrnami. Nano impregnace textilu a kůže se samozřejmě hodí na kožené či čalouněné sedačky, polštáře, taburety, potahové látky, opěradla, koberce, ubrusy, stolovací podložky, markýzy, stany, střechy kabrioletů, sedadla v autě a další čalounění. Impregnace čalounění viditelně zabrání špinění. Takže budete mít krásně čistý nábytek a jiné doplňky. Je neuvěřitelné, co vše můžete tímto přípravkem ochránit proti vlhkosti, proti zašpinění a prodloužit životnost.

Výhody nano impregrance textilu a kůže

Přípravek na ochranu textilních a kožených povrchů má spoustu výhod. Jedinečný je efekt odpuzující kapaliny, materiál zůstává prodyšný, nemůže se stát, že by zplesnivěl či zatuhl. Impregnace textilu a kůže vydrží až 10 vyprání a zároveň ušetříte peníze za přípravky na čištění skvrn apod., jelikož se vám prostě skvrna na ošetřeném povrchu neudělá. Při použití se nemusíte obávat jakéhokoli zápachu. Impregnace kůže a textilu tímto způsobem je naprosto ekologická.

V žádném případě neuděláte špatně, když si daný přípravek, který je k dostání za skvělou cenu, objednáte a přesvědčíte se sama o jeho kvalitách. Jsme si jistí, že budete naprosto spokojená s jeho praktických využitím.

Abyste uvěřila, jak impregnace textilu a kůže funguje v praxi, podívejte se na toto video:Impregnace textilu a kůže