Reklamní tašky jako součást dárků pro vaše zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky

Vánoce jsou časem, kdy si pod stromeček nadělujeme spoustu dárků. V tomto čase však mnozí myslí nejen na svou rodinu, ale i zaměstnance, obchodní partnery, případně zákazníky. Forma vánočních pozorností může být různá. Někdo dává poukázky na služby či do různých obchodů, hmotné dárky, firemní reklamní předměty či finanční odměny. Vše je však potřeba předávat v nějaké reprezentativní formě.

K takovým účelům se vám zajisté budou hodit reklamní tašky, které jsou současně skvělou formou marketingu a upoutají pozornost. Využijete je nejen na vánoční prezenty, ale celoročně kdykoliv, když budete chtít v rámci své činnosti někoho potěšit drobností.

Levná, praktická a efektivní reklama

Dnes se bez propagace neobejde žádná firma. Právě tašky představují jednu z nejlevnějších forem reklamy. Můžete si na ně nechat natisknout logo, obrázek a cokoliv, co je spojeno s vaší firmou. Čím bude potisk originálnější, tím je větší pravděpodobnost, že zaujme pozornost široké veřejnosti. Vy se tak vryjete do paměti spoustě potenciálních zákazníků, aniž byste museli do reklamy investovat vysoké částky. Cena za jednu tašku se odvíjí od počtu objednaných kusů, nicméně i tak jsou extrémně levnou záležitostí.

K čemu reklamní tašky využívat?

Dávat reklamní tašku jen tak samotnou není zrovna vhodným způsobem, jak je rozeslat do světa. Ale spojit to s vánočními dárky představuje ideální příležitost. Dovnitř můžete schovat jakékoliv věci, zároveň obdarovanému připravíte i malé překvapení. Na první pohled nebude jasné, co se uvnitř nachází. Během roku poslouží k předání letáčků, katalogů i drobných reklamních předmětů, např. propisek, flash disků, hrníčků apod. Díky tašce se lépe ponesou.

Reklamní tašky také v bio provedení

Smýšlíte ekologicky a nejsou pro vás igelitové tašky úplně to pravé? Máte možnost si nechat vyrobit a potisknout varianty šetrné k přírodě. Například výrobce tašek VanGillern se kromě igelitového provedení specializuje také na bio tašky z rozložitelného materiálu. Zde pořídíte právě reklamní tašky, plastové obaly, balící fólie včetně potisku dle vašich přání, takže si nemusíte lámat hlavu, kde je opatřit vaší firemní identitou.

Abyste do Vánoc dárky stihli připravit a hlavně předat, objednejte si tašky co nejdříve. Čas ještě máte, ale během prosince to bude velký shon, takže moc dlouho neotálejte.