Připravte své tělo na léto!

S příchodem jara a teplých dnů obvykle odhazujeme zimní oblečení do skříně. Pod huňaté svetry a teplé kabáty už ale nemůžeme schovávat ani kila, která jsme přes zimu získali. Jarní měsíce jsou ideální k nastartování metabolismu, zlepšení životního stylu a omlazení těla. Zařaďme do naší rutiny tyto návyky a připravme své tělo do plavek!

Prospěte se ke krásné postavě

Sluníčko a jarní teploty nás přímo vybízejí k pohybu. Pravidelný pobyt na čerstvém vzduchu má pozitivní vliv na naši psychiku. Navíc pohybem nastartujeme náš metabolismus a shodíme pár kilo nebo zformujeme postavu. Místo posilovny si raději zkusme zaběhat. Efektivní může být i rychlejší chůze. Závisí to na naší kondici! Pohyb před spaním nám navíc pomůže ke kvalitnímu spánku. Metabolismus tak bude lépe pracovat!

Snídaně je základ

Jaro je ideálním obdobím na úpravu denního režimu. Zkusme si každý den přivstat a mít alespoň půl hodinu sami pro sebe. V klidu se protáhněme a připravme si kvalitní snídani. Na rychlé cukry v podobě sladkého pečiva rovnou zapomeňme. Vyvážená snídaně v podobě zeleniny, ovoce a kvalitních bílkovin, jako jsou například vejce, nám dodá energii do celého dne. Jestliže se ráno dostatečně najíme, budeme mít menší tendenci k večernímu přejídání!

Slyšeli jste o kryolipolýze?

Na cestě za vysněnou postavou nemusíme být sami. Zapomeňme na předsudky a požádejme o pomoc specialisty. Dermatologové z pražské Kliniky estetické medicíny Mediestetik (www.mediest.cz) nám doporučí nejvhodnější metody, pomocí kterých můžeme vytvarovat postavu a zvýšit si sebevědomí. Mezi nejmodernější metody patří například Kryolipolýza. Jde o ambulantní ošetření, které zmrazí naše tukové buňky. Bezbolestně si můžeme nechat ošetřit prakticky jakoukoli část těla. Efekt uvidíme ihned po ošetření, sílit ale bude i v následujících týdnech.