Připojte se do Zalando Lounge a ušetřete na oblečení se slevou 75 %

Váš den, váš styl – to je Zalando Lounge

Zalando Lounge je zákaznický klub, v rámci, kterého můžete využívat speciálních akcí outletu. Zlevněné zboží je nabízeno prostřednictvím jedinečných slev, během kterých může být cena vybraných módních kousků, doplňků, ale i spotřebičů snížena až o 75 % z původní ceny.

Co přináší členství na Zalando Lounge?

Členství v klubu je bezplatné a můžete jej mít, pokud máte na Zalandu založený účet. Kolekce je představena v pracovní dny vždy v 7 hodin ráno, o víkendu v 8 hodin a platí 3 až 5 dní. Členové Zalando Lounge klubu jsou na novinky upozorněni e-mailem nebo notifikací v aplikaci. V nabídce jako členové naleznete jak oblečení, boty, ale i dekorace do domácnosti.

Chcete ušetřit až 75 %?

Snadnější to být nemůže. Využijte Zalando Lounge slevu. Stačí navštívit stránky Zalando Lounge a tam zadat svoji e-mailovou adresu a nastavit heslo. Poté už zadáte jen své jméno a registrace je hotová.

Jaké značky na Zalandu najdete?

Obdivujete značkovou módu, ale netroufáte si ji za vysoké ceny kupovat, protože víte, že vaše peněženka není nafukovací? Sníte o kouscích z módního domu Gucci nebo Vás zaujal Dolce & Gabbana a jejich romantické vzory s nádechem Itálie? Marc Jacobs a jeho inovativní kousky? Zalando Lounge není jen o slevách. Síla spočívá ve výběru značek: od nejoblíbenějších až po originální značky, od oblíbených mezinárodních návrhářů po kousky pro náročné, nezáleží na vkusu, vybere si každý. Kromě obuvi a oblečení pro ženy, muže a děti nabízíme i spodní prádlo, doplňky, sportovní zboží i potřeby do domácnosti. V nabídce je více jak 2 500 produktů.

A ještě něco navíc! Slevový kód 200 Kč.

Po registraci přijde na váš e-mail potvrzení a následně získáte na Zalando Lounge slevu 200 Kč . Slevu potom také najdete ve svém profilu, platnost kupónu je 1 měsíc od registrace a platí při nákupu nad 999 Kč.

Vyberte si nové kousky do vašeho šatníku ještě dnes.