Ozdobte se! Noste šperky, korále, kabelky a jiné doplňky

Chcete působit neodolatelně a šmrncově? K dokonalému outfitu stačí jen málo. I nudný, nezajímavý svetr může vypadat velmi zajímavě a moderně, pokud k němu zvolíte vhodné doplňky, např. dlouhý náhrdelník, pěkný šátek apod. Právě doplňky skvěle oživí nejen vaše oblečení, ale také vás samotné.

Pokud se zaměříme na všechny možné doplňky, máte neuvěřitelné možnosti. Dnes je k dostání opravdu pestrá škála nejrůznějších kabelek, tašek, bižuterie, šperků, šátků, hodinek, věciček do vlasů, opasků, punčoch a všeho jiného, čím se lze zpestřit. V zimním období zde můžeme zařadit šály, čepice, rukavice. Mnohé tyto módní doplňky jsou zároveň praktické a to je velkou výhodou. Nebojte se odvážných kombinaci, zářivých a pestrých barev. Vyzkoušejte si, co vám sluší a v čem se budete cítit dobře. Budťe kreativní a hravá. Když budete různé módní a oděvní doplňky střídat, budete vypadat každý den jinak a vždy perfektně.  Jestliže se v záplavě módních trendů a toho, co je zrovna IN neorientujete, nechejte se inspirovat našimi typy. Vybrali jsme pro vás ověřené doplňky, kterými nikdy nic nezkazíte.

Třpytivé šperky

Šperky jsou ozdobou každé ženy. Jejich třpyt, lesk a luxusní vzhled okouzlí ne jeden pohled. Výhodou tohoto doplňku je to, že vždy, když budete chtít oživit vaše oblečení a celkově váš outfit doladit, se šperkem se vám to podaří. Můžete si vybrat náušnice, náhrdelník, náramek, prsten apod., avšak dejte si pozor na to, abyste to až moc nepřehnala. Stačí jeden výrazný kousek, kterým na sebe upozorníte nebo zvolte např. náhrdelník a náušnice ve stejném stylu. Šperky mohou být zlaté, stříbrné, z bílého zlata, z chirurgické oceli nebo zhotoveny jako  bižuterie. Většinou jsou doplněny třpytivým kamínkem nebo více kamínky v nejrůznějších barvách. Šperky můžete střídat dle toho, jaké oblečení a v jaké barvě si zrovna vezmete na sebe.

Barevné korálky

Velmi oblíbeným doplňkem jsou také korálky. Jsou stále v kurzu a drží se na špici módy už hezkých pár let. Korále můžete nosit v kombinaci např. se svetrem nebo halenkou. Nejlepšího výsledku dosáhnete, když si oblečete např. svetr jedné barvy a k tomu zvolíte kontrastní korále. Trendy jsou jak, malé, tak extra velké korále. Pokud jste jemnější typ, volte spíše korále menší. K výrazným typům se zase skvěle hodí právě korále s velkými korálky. Nemusí se jednat o typické tvary kuliček, ale také netradiční, jako jsou květinky, srdčka, motýlci apod. Z pestré škály barev si jistě vyberete takové korálky, které se budou hodit k tomu, co si zrovna oblečete.

Praktické a stylové kabelky

Každá žena má ve svém šatníku ne jednu kabelku. Není se čemu divit. Právě kabelky patří k těm nejvýraznějším a nejpraktičtějším módním doplňkům. Mnohé z vás si ani neumí představit vyjít do společnosti bez kabelky. Lze do nich schovat vše potřebné, bez čeho se žena neobejde, jako je peněženka, mobil, šminky, kapesníky apod. Kabelky by v každém případě měly odpovídat nejnovějším modním trendům a měly by být nadčasová. Pokud zvolíte dobře, kabelkou docílíte perfektního výsledného efektu. Už neplatí pravidlo, že musí kabelka ladit s botami. Klidně si vezměte kabelku zcela jiné barvy, než máte boty. Pro letošní sezónu jsou trendy barvy černá, šedá, béžová, hnědá. Taková kabelka vždy vypadá dobře.

Zdroje fotografií: šperky – www.sperky-zlate-stribrne-ocelove.cz, kabelka: www.krasne-kabelky.cz