Objevte blahodárné účinky nahřívacích polštářků

Ještě jste do dnešního dne neslyšeli o nahřívacích polštářcích? Nebojte se. Nikdy není pozdě s nimi začít a získat úlevu pro vaše ztuhlé svaly a klouby i mysl. Nahřívací polštářky jsou totiž neobyčejné. Představte si zdánlivě obyčejný polštářek, který je ale až po okraj nacpaný přírodními materiály, a který vám pomůže od bolestí zad, břicha a kloubů. Zažene nepříjemné bolesti hlavy i zubů a neúnavně hřeje nebo studí. Záleží na tom, co v danou chvíli od vašeho věrného polštářku potřebujete.

Garantujeme vám, že až se vám polštářek dostane do rukou, zamilujete si jej a nebudete se o něj chtít s nikým dělit. Po únavném dni si relaxační a terapeutické účinky polštářku prostě zasloužíte.

Dopřejte si terapii teplem pro vaše tělo i jasnou mysl. Jen pár minut stačí k tomu, aby nahřívací polštářek neúnavně sálal teplo a přitom voněl jako čerstvě upečený chléb i u vás doma.

Čím jsou nahřívací polštářky naplněny?

Obilné polštářky jsou, jak již název napovídá, plněny obilnými, konkrétně pšeničnými, zrnky. Ve srovnání s pohankovými polštářky vydrží hřát o něco delší dobu, a když je zahřejete, ucítíte z nich nádhernou vůni, připomínající čerstvě upečený chléb.

Pohankové polštáře jsou z většiny tvořeny pohankovými zrníčky a slupkami. Polštářek se perfektně vytvaruje podle tvaru vaší krční páteře. Zajišťují perfektní oporu pro svaly v oblasti šíje a ramen.

Polštářky jsou v podstatě bezúdržbové. Povlak je pratelný a samotný vnitřní polštářek úplně postačí v létě nechat zahřát na slunci. V zimě doporučujeme nechat polštářek promrznout. Polštář s pohankou má také dobře absorbuje vlhkost a logicky i pot. Nepřejímá ale pachy a není lákavý pro roztoče, takže si jej zamilují i alergici.

Kdy vám pomůže jeho teplo?

Teplo, které vám umí nahřívací polštářek předávat i dlouhé desítky minut, vám pomůže s prokrvením svalstva a zrychlí jeho regeneraci po náročném výkonu. Samotné teplo přirozeně zrychluje odplavování kyseliny mléčné a jiných metabolitů. Terapie teplem se používá při mírnění revma, při poraněních a při artróze.

Bolí vás záda a loupe v kyčlích? Kvůli bolestem ramena máte potíže při řízení auta nebo běžných činnostech jako věšení prádla nebo mytí nádobí? Nahřívací polštářek poslouží jako malý doktor i vám. Slečny a dámy ocení jeho tlumení bolesti při menstruaci a křečích v podbřišku. Uleví vám ale i při potížích s dnou, svalovou tenzí a při zánětech v ústní dutině.

Níže najdete hlavní možnosti využití jeho hřejivých účinků:

Kdy vám pomůže jeho chladivý účinek?

Nahřívací polštářek vlastně vůbec nemusí zahřívat. Obilná a pohanková zrna umí skvěle zadržovat také mrazivý chlad. Rozhodně se tedy nemusíte bát vložení polštářku do chladničky nebo mrazničky. Před uložením do mrazničky nebo ledničky však doporučujeme polštářek vložit do sáčku, aby nenavlhnul. Zůstane tak suchý a nezmrzne vám v mrazničce do tvrdé hroudy.

K čemu použít zimou ztuhlý polštářek? Při bolestech zubů a hlavy jej stačí přiložit k bolavému místu a intenzivně chladit. Stejně dobře vám uleví od bolestí natažených svalů po sportování nebo namáhavé práci.

Jak nahřívat polštářek?

Zvládne to každý, to vám garantujeme. Během pár desítek vteřin v mikrovlnné troubě se polštářek změní na malá kamínka. Doba nahřívání je závislá na výkonu vaší mikrovlnné trouby a proto neumíme přesně poradit, jak dlouho máte polštářek nahřívat. Obecně však platí, že polštářek nahříváme po 10 – 20 vteřinách a opakovaně kontrolujeme, jaká délka je ideální. Pokud po nahřívání nemůžete polštářek vytáhnout z mikrovlnky, patrně jste jej výrazně přehřáli.

Dobře jej zahřejete i v klasické troubě a na kamnech. Tím navíc krásně provoníte interiér vašeho domova. Nejrychlejší je ovšem zmíněná mikrovlnná trouba.

Nahřátý polštářek vás bude vytrvale ohřívat 15 – 20 minut a pak jej můžete bez obav opakovaně nahřívat a přikládat na bolavá místa.

10 největších výhod nahřívacích polštářků:

  • Rychlé nahřívání obsahu, dlouhá účinnost
  • Flexibilní opora pro svalstvo. Náplň se přizpůsobí tvarům těla
  • Nejen že hřeje, skvěle také ochlazuje
  • Možnost opakovaného použití během dne
  • Dlouhá životnost náplně bez změny vlastností
  • Snadno pratelný povlak
  • Nádherná vůně po zahřátí, která provoní váš domov
  • Vhodné pro jakoukoliv věkovou kategorii
  • Přírodní varianta léčby celé řady zdravotních potíží
  • 100% přírodní materiály, anti alergenní

Vyberte si nahřívací polštářek již dnes a otestujte jeho magické vlastnosti.