Nejúspěšnější dárky na Valentýna

Na poslední chvíli sháníte dárek na Valenýna pro svého milovaného? Měla byste si pospíšit, i když do večera vám ještě nějaký čas zbývá. Jestliže ještě stále nemáte vybráno a hledáte něco, čím uspějete, určitě se nechejte inspirovat našimi tipy na ověřené dárky na Valentýna.

Valentýn je svátek zamilovaných a není důležité, jak bude váš dárek velký a kolik bude stát, podstatné je, že ho věnujete z lásky. Takže i maličkost potěší, už jen proto, že na svou drahou polovičku myslíte. Důkaz lásky proměněný do hmotné podoby může být různý. Nemusí být zrovna kupovaný, klidně i vyrobený dáreček je vhodný. Stejně tak můžete zkombinovat obojí. Prostě na to jděte fikaně a buďte originální.

Romantická večeře

Romantickou večeří nikdy nic nezkazíte. Je to jeden z nejúspěšnějších dárků a jak můžete strávit Valentýna tím nejlepším způsobem. Na romantickou večeři si můžete zajít do restaurace, ale co takhle připravit krásný večer doma? Je přesně ta pravá chvíle na plánování slavnostní večeře. Základem je bezpochyby jídlo. Ideální je, když uvaříte takový pokrm, po kterém se vašemu příteli či manželovi budou sbíhat sliny. Připravte něco, co má rád nebo něco, co ještě nikdy předtím neochutnal. Součástí valentýnské večeře by měly být také svíčky a různé dekorace v zamilovaném stylu. Vyrobte si srdíčka a další ozdůbky, kterými ozdobíte stůl. Navodíte tak nádhernou atmosféru a takovou romantickou večeři si jistě užijete. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem!

Čokoláda a sladkosti

Čokoládu a sladkosti miluje snad každý. Pokud má rád sladké i váš milovaný, tento dárek je skvělou volbou. Právě na Valentýna můžete pořídit čokoládičky a různé sladkůstky v romantickém balení dozdobené srdíčkámi, růžičkami apod. I samotná čokoláda může být vyrobena do tvarů srdíček a na takové sladkosti si obdarovaný jistě pochutná.

Spodní prádlo

Praktickým dárkem na Valentýna jsou každopádně trenýrky, boxerky nebo slipy. Prodejci spodního prádla nabízejí speciální řady spodního prádla ve Valentýnském stylu. Váš přítel trenýrky apod. vynosí a zároveň mu uděláte radost. Spodní prádlo představuje klasiku, která nikdy neurazí.

Víkend pro dva

Krásným a v poslední době velice oblíbeným dárkem na Valentýna je romantický pobyt pro dva. Sjeďte tedy na internetu nejrůznější nabídky na víkendové pobyty a objednejte pro vás oba dárek v podobě zážitku. Takový víkend si jistě užijete, odreagujete se a strávíte spolu nádherné chvilky. Když navštívíte ty správné internetové stránky, jistě pořídíte víkendový pobyt za super cenu. Zkuste třeba různé slevové weby nebo akční nabídky hotelů.

Dárek ručně vyrobený

Pokud jste na ruční práce, vyrobte přáníčko z lásky, namalujte něco milého na hrníček nebo tričko, vytvořete si zamilovaý rámeček na vaši společnou fotografii apod. Fantazii se meze nekladou.