Manažerský titul vám zajistí slibnou budoucnost

cambridgeZískali jste po studiu vysoké školy práci na manažerské pozici, nicméně po několika letech máte pocit, že stagnujete a nemáte dál kam růst? Chtěli byste se, ať už ve stávajícím či novém zaměstnání posunout o něco výše? Pomoci by vám mohlo studium MBA, které je pro vás jako stvořené. Díky němu získáte nové zkušenosti, znalosti i praktické dovednosti a navíc budete patřit mezi ty nejžádanější.

K čemu vám budete titul MBA?

Pokud se chcete věnovat manažerské funkci, je potřeba se neustále zdokonalovat, a proto je kvalitní vzdělání v prestižních oborech zaručenou cestou k úspěchu. Chcete se dále rozvíjet, aniž byste museli opustit zaměstnání? Programy MBA (Master of Business Administration) jsou velice dobrou příležitostí vzdělávání pro manažery. MBA titul může být významným pomocníkem při stoupání na kariérním žebříčku. Mnoho průzkumu dokázalo, že velká část absolventů MBA programu získalo již do jednoho roku po ukončení studia významnější pracovní pozici. S tím samozřejmě souvisí i vyšší finanční ohodnocení. Zvyšte svou cenu na trhu práce i vy!

Pro koho je studium MBA určeno?

Studium MBA je určeno zájemcům, kteří mají za sebou vysokoškolské vzdělání minimálně na bakalářském stupni nebo několikaletou prokazatelnou manažerskou praxi.

Co se naučíte?

Hlavní výhodou MBA je učební plán, který klade důraz především na praktické využití naučených znalostí. To, že je studium zaměřeno na praxi vám dá mnohem více, než biflování teorie, což je mínusem mnohých vysokých škol.

Kde vás připraví na úspěch?

MBA se dá vystudovat v zahraničí, ale rovněž i u nás. Velmi dobrou volbou je Cambridge Business School s.r.o., která vám vyjde vstříc ve všech směrech a poskytne vám nejlepší odrazový můstek při budování další kariéry. Jedná se o velice prestižní školu, kde probíhá studium v češtině. Můžete si vybrat až z 13 specializovaných oborů. Namátkou uveďme například Marketing a Public Relations, Personální management, Mezinárodní vztahy a evropská studia a další specializace. Absolvováním MBA získáte certifikát IES, který je mezinárodně uznávaný. Škola dále nabízí také studium v programech BBA a LLM.

Vzdělávací programy jsou rozděleny na dva semestry, celková řádná doba studia je tedy jeden rok. Organizace studia zohledňuje častou časovou vytíženost studentů, proto prezenční výuku (čtyři celodenní sobotní semináře) doplňuje pečlivě připravený e-learningový systém s možností věnovat se probíraným tématům kdykoliv to čas dovolí. Celým procesem vzdělávání provází studenty odborní lektoři s mnohaletou praxí. Pro extrémně vytížené zájemce o studium či studenty žijící trvale v zahraničí je připravena specializace MBA Executive Management, kterou lze absolvovat bez vlastní fyzické přítomnosti prostřednictvím virtuální učebny.

Chcete to v životě daleko dotáhnout? Navštivte stránky cambschool.cz, podejte online přihlášku a připravte se na lepší zítřky.

Uložit

Uložit

Uložit