Krásná a v pohodě i s bříškem

Těhotenství je poměrně náročným obdobím pro každou ženu. Některá sice symptomy snáší lépe, nebo se projevují méně, ale u některých žen je těhotenství provázení množství ne zrovna příjemných průvodních jevů. Proto je nesmírně důležité, aby si toto období žena co nejvíce zpříjemnila. Správné těhotenské oblečení je na to správným prostředkem. Při jeho vhodné volbě si může žena užívat jednak pohodlí, které je velmi důležité, ale současně působí správný výběr oblečení také na ženskou psychiku. Hormony totiž dělají v hlavně a pocitech pěkný guláš a s roztahujícím se pasem může pozvolna odcházet pocit přitažlivosti.

Trendy v těhotenské módě

Trendy se dotýkají nejen klasického oblečení, ale právě také toho těhotenského a i když si můžete říct, že ho kupovat nemá smysl, když ho unosíte jen pár měsíců, není to tak docela pravda. Těhotenská móda už je dnes natolik uzpůsobena běžnému životu, že ji lze nosit i po porodu. Není to tedy v žádném případě pouze jednoúčelová záležitost.

Kde na těhotenské oblečení?

Pohodlí je v těhotenství základním stavebním kamenem pohody ženy. Není v žádném případě vhodné, aby bylo bříško obepnuté těsnými nepadnoucími kalhotami, když můžete mít oblečeny ty s těhotenským pásem, který bříško krásně schová a současně zahřívá. Stejně tak jsou koncipovány také sukně. Takovéto pohodlné těhotenské kalhoty můžete najít třeba v obchodě tehotenska-moda.net. Štěstí mají samozřejmě ženy, které si toto období odbudou v letních měsících, protože mohou chodit oblečené v lehkých prodyšných šatech. Co se obuvi týče, chce to rozhodně pohodlnější, spíše nízké boty, které zajistí měkký došlap. Podpatky si schovejte až budete po porodu. Je také možné, že vzhledem k otékajícím kotníkům budete muset pořídit o velikost větší obuv, než jste zvyklá. S tím si ale hlavu nelamte. Po porodu je můžete zase někomu „střelit“.

V kalhotech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V sukni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V šatech

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Žena v těhotenství si nemusí připadat jen jako velký balón, ale může být krásná. Snad jsme vám přinesli alespoň trochu inspirace.