Krásná a štíhla do plavek! Pomůže kavitace

Léto tady bude co by kamenem dohodil a začne období dovolených, chození na koupaliště a s ním i nová plavková sezóna. Stejně tak se budou nosit krátké sukně, šortky a vy chcete být do takového oblečení a plavek krásná? No jo, ale co ty přebytečně špečíky, celulitida a nepevná postava? Říkáte si, že by pomohlo snad jen liposukce, ale na tu finančně nemáte? Nezoufejte! Je tady kavitace, nebo-li bezbolestná liposukce.

Při kavitaci dochází k uvolnění tukových buněk, které jsou uloženy v nežádoucích partiích. Tento obsah se pak vyplaví z těla ven pomocí lymfatických cest. Vše probíhá zcela bezbolestně pomocí speciálního přístroje.

Jak kavitace probíhá?

Kavitaci si musíte nechat udělat u odborníka, nyní se nabízí v mnoha kosmetických centrech. V salónu vám nejprve partie, které chcete zeštíhlit přeměří, abyste zhodnotili pozdější účinky. Poté si lehnete na lehátko a na dané partie (zadeček, bříško, stehna a další) je vám aplikován vodivý gel jako u ultrazvuku. Nyní začne celý proces a to tak, že se krouživými pohyby ultrazvukovou hadicí provádí kavitace. Cítíte jen mravenčení, bolest v žádném případě necítíte. Kavitaci si spíše užijete jako masáž těla. Po ošetření se opět partie přeměří.

Úbytek tukových buněk je vždy individuální, v průměru tak 2-6 cm. Ošetření lze opakovat po 7 dnech a s každou další kavitací se úbytek zvyšuje. Je jistě lepší podstoupit více ošetření a vyplatí se zakoupit pernamentku na více ošetření. Některé salóny nabízí kavitaci za 5000 Kč/5 vstupů, což je velmi výhodná cena a rozhodně levnější záležitost než liposukce.

Samozřejmě k tomu, abyste měla postavu zpevněnou je třeba také cvičit, samotná kavitace nestačí. Proto jestliže kavitaci podstoupíte, je vhodné provozovat ještě nějaký sport, např. spinning, zumbu, projeďte se na kole nebo kolečkových bruslích. Účinek bude jistě mnohem výraznější.