Kam vyrazit na zimní dovolenou nebo jen lyžovat?

Zima se blíží a s ní i zimní radovánky, jako je lyžování, bruslení, snowboarding apod. Zimní dovolená se bez lyžování jistě neobejde a mnohé se už jistě těšíte, jak budete zdolávat sjezdovky. České hory nabízí řadu slušných lyžarských středisek a upravených sjezdovek, ale pokud chcete zažít pořádné hory, vyražte do Alp.

Alpy představují jedny z nejkrásnějších hor v Evropě. Jsou pro Čechy dostupné, nenachází se daleko. Alpská střediska jsou mnohem luxusnější než ty u nás a zajisté se vám zde bude líbit. Ideální zimní dovolená jako stvořená pro vás. Na lyžařské zájezdy do Alp se specializuje cestovní kancelář S-GUIDE, která vám zařídí dovolenou se vším všudy. Přesně na míru a dle vašich požadavků vám zařídí ubytování v hotelu, apartmánu nebo pensionu. Ve své nabídce mají zařazeno, jak luxusní, tak levné ubytování. Obrátit se na tuto cestovní kancelář můžete i jako jednotlivec nebo firma. Velice dobře znají prostředí, ve kterém zájezdy nabízí a veškeré hotely jsou osobně prověřené. Není nad to, když vám někdo doporučí danou lokalitou i ubytování z vlastních zkušeností. Nabídka zájezdů zima 2011-2012 je připravena a čeká jen na vás.

Tato cestovní kancelář rovněž provozuje nejkomplexnější český informační portál o Alpách. Jedná se o novou verzi, která je určena všem lyžařům a snowboardistům a přináší řadu užitečných funkcí. Co vše se na tomto portále můžete dozvědět? Především si můžete zjistit detailní informace o více než 650 lyžařských střediscích v Alpách a to v nejrůznějších lokalitách – Rakousku, Itálii, Švýcarsku, Francii a Slovinsku. K dispozici jsou google maps, předpověď počasí na devět dní dopředu a sněhové zpravodajství. Využít můžete online objednání zájezdů. Samozřejmě web nabízí i další užitečné informace, které se vám budou jistě hodit.

Jestliže máte v plánu zimní dovolenou, Alpy vás jistě osloví a cestovní kancelář vám zajistí zájezd dle vašich přání tak, že si jej nejen užijete a zasportujete, ale navštívíte nádhernou přírodu a krásné prostředí tamních středisek.

Zdroj fotografie: zimni-alpy.cz