Jedinečné a okouzlující fotografie pořídíte kvalitními fotoaparáty

Baví vás fotit cokoli a kdekoli? Ať už to jsou portréty osob, krajinky, zvířata, společenské události apod. najde se mnoho příležitostí ke zvěčnění. Máte však takový fotoaparát, se kterým nepořídíte zrovna ty nejhezčí fotografie? Jestliže jste příznivkyně focení, jistě vás okouzlí fotoaparáty pro zachycení těch nejvýznamnějších momentů v plně kvalitě.

Na trhu fotoaparátů existuje mnoho foťáků, se kterými je fotografování opravdu radost. My si však představíme jedinečné modely fotoaparátů Panasonic LUMIX DMC-TZ20 a SONY DSC-HX100. Tyto fotoaparáty se řadí k těm velmi kvalitním a uspokojí, jak dovolenkové nadšence, tak náruživé fotografy. Jistě neprohloupíte, když si jeden z těchto modelů pořídíte, už jen proto, že nemusíte investovat mnoho finančních prostředků, aby byly vaše fotografie perfektní a dokonalé. Pro lepší představu vám poskytneme ucelené informace o výhodách těchto dvou zmíněných fotoaparátů.

Výhody Panasonic LUMIX DMC-TZ20

Jedná se o kompaktní fotoaparát, který spojuje malé rozměry, širokoúhlý a širokorozsahový zoomový objektiv a videosekvenci ve vysokém rozlišení. Mezi hlavní rysy fotoaparátu Panasonic LUMIX DMC-TZ20 patří 15 Mpx snímač, 24mm širokoúhlý objektiv, 16 násobný optický zoom a dotykový monitor, který je viditelný v různých světelných podmínkách. Obrovskou výhodou je neuvěřitelně rychlý procesor. Ten totiž umožňuje vysokorychlostní snímání, čímž zachytíte až 10 snímků za vteřinu a to v plném rozlišení. Tak pořídíte jedinečné fotografie v tom nejlepším okamžiku. Možné je taktéž natočit videosekvenci se stereo zvukem v Full HD kvalitě. Tvarově fotoaparát odpovídá denním potřebám a je velmi lehký. Disponuje různými užitečnými režimy, pomocí kterých bude fotografování snadné a můžete uplatnit vaše tvůrčí schopnosti. Panasonic LUMIX DMC-TZ20 je opatřen výstupem USB i HDMI, pomocí kterých můžete své fota stahovat do PC.

Výhody  SONY DSC-HX100

Předností fotoaparátu SONY DSC-HX100 je mnoho. Je to ultrazoomový fotoaparát s možností velkého přiblížení, který se pohodlně drží. Umožňuje manuální zásah do expozice, tudíž můžete ovlivnit vzhled dané fotografie. Disponuje 16,2 Mpx a 27mm širokoúhlým objektivem. Optický zoom je až 30 násobný. Oceníte bezvadné užitečné režimy, např. inteligentní panoramatický záběr, režim 3D fotografie, režim rozostření pozadí, Face detection vyhledávající lidskou tvář nebo SmileShutter, přičemž se automaticky aktivuje spoušť fotoaparátu v ten moment, kdy se portrétovaný usměje. I pomocí tohoto fotoaparátu můžete pořídit videosekvence v Full HD kvalitě. Výdrž baterie umožňuje pořídit až 300 snímků.

Více informací o těchto jedinečných modelech fotoaparátů získáte na www.fotoskoda.cz. Zde si můžete příslušné fotoaparáty zakoupit, případně navštívit kamennou prodejnu v Praze, kde vám odborní prodejci taktéž poskytnou cenné rady, předvedou dané modely fotoaparátů atd.

Zdroj fotografie: www.fotoskoda.cz