Fotogalerie: inspirace na moderní adventní věnce bez použití chvojí

Je to tady! Již tuto neděli máme první adventní neděli, která nám symbolizuje brzký příchod Štědrého dne. Jestliže i vy ráda dodržujete tradici a chcete si byt vyzdobit první vánoční dekorací, již nyní máte nejvyšší čas obstarat si adventní věnec. V dnešní uspěchané době nemáme často čas si adventní věnec vyrobit samy, proto volíme osvědčenou možnost – nákup. Pakliže byste si přece jen chtěla adventní věnec vyrobit, případně chcete načerpat inspiraci, jaký věnec vybrat pro letošní vánoční čas, přinášíme vám několik moderních adventních věnců na fotografiích.

Jaké adventní věnce jsou trendy?

Jelikož se změnil ráz příbytků, ve kterých nyní bydlíme, přizpůsobují se jim i řada dekorací. Výjimku netvoří ani adventní věnce, které mohou mít v současné době naprosto jinou podobu, než na jakou jsme zvyklé z minulosti. Nemusí být ve tvaru kruhu, ani z chvojí. Jako základ adventních dekorací nám mohou posloužit různé košíčky, misky, tácky i jiné. Důležité je pouze dodržet pravidlo 4 svíček, ale i ty nemusí být výhradně v jedné barvě. A jaké moderní adventní věnce tedy vládnou této vánoční sezóně? Více v přiložené fotogalerii.

Moderní adventní věnce netradičního tvaru:

Moderní adventní věnce tradičního kruhového tvaru:

Líbí se vám podoba moderních adventních dekorací? Vidíte, že věnec nemusí být notně vyroben z chvojí, ale i bez něj vypadá velice pěkně a trendově. Takový věnec vám navíc vydrží krásný po celou dobu adventu, aniž byste se musela starat o to, zda má dekorace dostatek vody, aby neuschla, jako v případě věnců s chvojí. Nicméně vám takový adventní věnec nebude vonět, neboť zelené větvičky dokáží vytvořit v bytě příjemnou atmosféru přírody.

Dekorace poskytlo Květinářství Milan Rohovský  – Kobeřice