Bezešvé spodní prádlo si zamilujete. Jaké jsou jeho výhody?

Bezešvé prádlo má své nesporné výhody díky používání nejmodernějších technologií. Mezi nejčastěji používané technologie patří svařování, lepení a welding. Jaký je výsledek při jejich použití?

Bezešvé dámské prádlo je pohodlné, elegantní a originální. Dopřeje vám prvotřídní pohodlí a bezchybný vzhled. Má vysokou prodyšnost a zajistí vám suchou pokožku, protože odvádí pot a vlhkost od těla. Po celý den v něm máte pocit lehkosti a svěžesti. Bezešvé spodní prádlo se nemusí žehlit a velmi rychle schne. Můžete si vybírat z mnoha střihů a velikostí. Toto spodní prádlo využijete při slavnostních chvílích, na běžné použití i při sportu. Nikde se vám nebudou rýsovat faldy ani prostupovat krajka a pod oblečením bude neviditelné. Jen si musíte vybrat správnou velikost podle tabulky velikostí a pečlivě měřit.

Metoda ultrasonic

Metoda ultrasonic je formou bezešvého spojení střihových dílů a částí. Jde sice o cenově a časově náročnější technologii, ale je designově a funkčně jedinečná. Jakmile jednou vyzkoušíte bezešvé prádlo, těžko budete chtít někdy jiné. Je pohodlné a navíc se vám pod oblečením toto dámské prádlo nerýsuje a nedělá faldy. Bezešvé prádlo z jemného elastického mikrovlákna nebo bavlny se dokonale přizpůsobí tělu. Používá se u podprsenek, kalhotek, body, košilek i spodniček. Bezešvé spojování oceníte také na stahovacím prádle.

Metoda welding

Welding neboli svařování je další metoda bezešvého spojování neboli lepení jednotlivých dílů na spodním prádle. Posunul možnosti tvorby bezešvého spodního prádla zase o notný kus dál. Většina továren se drží svého vlastního know how a svou metodu si střeží. Tato bezešvá, laminovací neboli lepící technologie látky k sobě navzájem propojí pojícím tejpem, který je roztaven pomocí tepla neboli ultrasoniku, což je vysokofrekvenční záření a nabízí unikátní design i funkčnost spodního prádla. Švy jsou zcela ploché. Pokud vsadíte na bezešvé podprsenky, topy, kalhotky, body či spodničky, budete jejich designem nadšeni. Nebudou vás nikde škrábat či tlačit zapínání a dámské spodní prádlo se nebude rýsovat pod oblečením.