Zamrkejte neodolatelnými a dlouhými řasami bez umělého prodloužení a zhuštění

Proklatě dlouhé řasy jsou nádherné a sexy. Takový pohled každého oslní. Každé ženě však není od přírody dáno mít husté a dlouhé řasy. Krátké, řídké, světlé a nevýrazné řasy trápí mnoho žen. Vyzkoušela jste snad už tisíc řasenek, ale výsledný efekt není takový, jaký byste si představovala? Nezoufejte! Na trhu se objevil produkt Renokin Lash Lash, pomocí kterého můžete dosáhnout neodolatelných řas velmi jednoduše.

Co je Renokin Lash?

Renokin Lash Lash je přípravek na dlouhé řasy. Jedná se o sérum, které obsahuje komplex patentovaných biometrických peptidů a pomocí technologie nanokapslí napomáhá prodloužení řas. Řasy se prodlouží, zhustí, zpevní a to zcela přirozeně. Přípravek je v podstatě výživa. Pokud se o řasy dobře pečuje a dopřejete jim výživu, řasy jsou delší i hustší. Účinky Renokin Lash Lash jsou jasné. Dosáhnete prodloužení řas o 20 % – 50 %, zlepšení kvality řas a zahuštění nejen řas, ale i obočí. I na obočí můžete tento přípravek používat.

Jaké jsou výhody Renokin Lash Lash?

Tento zajímavý produkt má řadu výhod. Velkým plusem je prodlužování řas přirozenou cestou. Vaše řasy budou přírodní. Nalepené řasy totiž vždy působí uměle, ale tomu se vy vyhnete. Jako jeden z mála přípravků funguje, nemá žádné vedlejší účinky a je bezpečný. Používat ho mohou nejen ženy, ale také muži a to různého věku. Účinek je prokázán a výsledky by se měly dostavit do 4 týdnů.

Jak se Renokin Lash Lash aplikuje?

Používání Renokin Lash Lash je jednoduché. Aplikace je snadnější než nějaké kapky na prodloužení řas. Doporučuje se používat 1 krát denně. Pomocí štětečku a stisknutím tlačítka nanesete přípravek ke kořenům řas v celém obvodu, jak horního, tak dolního víčka. Minimální doba působení by měla být 4 hod. Ideální je však aplikace před spaním. Tak může přípravek ideálně působit a vstřebají se lépe všechny potřebné látky.

Pokud jste vyzkoušela různé přípravky a řasenky, ale stále jste nepřišla, jak na dlouhé řasy, zkuste prodlužovač Renokin Lash Lash. Z klidu domova a bez cizí pomoci můžete docílit řas jako mrkací panenka.

Zdroj fotografie: medaprex.cz