Zájem o bydlení v Praze neustále stoupá

Oproti loňskému roku lze pozorovat již počátkem tohoto roku zvyšující se zájem o byty v Praze. To má jistě své důvody. Nemovitosti jsou poměrně dobrou investicí a jelikož se zde stěhuje stále více obyvatel, kteří budou hledat bydlení v Praze, může být nákup bytů výhodný i do budoucna. V řadě lokalit v Praze i blízkém okolí probíhá výstavba bytových domů, novostaveb apod.

Nároky na moderní bydlení

Praha je lukrativním místem zejména pro mladé lidi. Najdete tu nejlépe placenou práci, mnoho kulturního a sportovního vyžití, spoustu škol, nákupních a zábavních center, obchodů, ale taky přírodu. Jednoduše řečeno máte vše potřebné po ruce. Nároky na moderní bydlení jsou dnes spojeny právě s takovými možnosti, jaké nabízí Praha. Výběr konkrétního bydlení v Praze pak závisí především na příjemné lokalitě, dopravní dostupnosti, samotnému charakteru stavby, použitých materiálech a zejména také ceně.

Atraktivní lokality

Atraktivní jsou jistě svým způsobem všechny lokality, které se v Praze nacházejí. Každá má své pro i proti. V kterékoli části nové byty Praha nabízí. V centru Prahy, konkrétně v Praze 1, se ceny bytů pohybují velmi vysoko. Je to rušné místo plné turistů, které však nabízí spoustu památek, luxusních obchodů, restaurací a velmi dobrou dostupnost kamkoli do jiných částí Prahy. Mezi zajímavé lokality patří např. Praha 4, Praha 6 nebo Praha 7. Opět je zde veškerá občanská vybavenost, dostupnost na MHD s tím, že jsou tyto části Prahy mnohem klidnější. Krajní lokality v Praze nabízí navíc i přírodní krásy a klidnější způsob života. Do centra to však budete mít o něco dále.

Nové možnosti bydlení

Pokud se zaměříme na nové možnosti bydlení v Praze, představme si pár projektů společnost Sekyra Group. Zaměřují se na výstavbu a prodej bytů. Praha patří k prioritním městům, kde soustřeďují svou činnost. Mezi aktuální projekty v Praze patří Rezidence Korunní, BelariePark, Zahrady Opatov, a Dolní Počernice.

Rezidence Korunní představuje komplex novostaveb v Praze na Vinohradech. Skládá se ze třech částí a nabízí standardní a nadstandardní bydlení. BelariaPark nabízí svým obyvatelům zejména sportovní vyžití. Samotný komplex vytváří moderní dynamický ráz a vyvolává pocit příjemného bydlení. Zahrady Opatov se nachází v Praze 4 a k dispozici je 182 bytových jednotek. Zde se vám bude jistě velice dobře bydlet. Projekt Dolní Počernice představuje výstavbu nízkoenergetických domů s 60 byty. Nízké náklady na vytápění a kvalitní vnitřní prostředí jsou jistě velkou výhodou.  Detailní informace o těchto projektech najdete na internetových stránkách společnosti Sekyra Group.