Vypracujte si do léta sexy postavičku

Dokonalá a sexy postava to je pro mnohé ženy nesplněným snem. Kdo by nechtěl mít takovou postavu, za kterou se nemusíte stydět a bez jakýchkoliv zábran vyrazíte do společnosti. Ty z vás, které trápí přebytečná kila, nezoufejte. I vy si můžete do léta vypracovat dokonalou postavičku či shodit pár kil. Chce to především změnit stravu a začít se více hýbat.

Pomůže pravidelné cvičení

O tom, že na naší postavu má velký vliv strava, není pochyb. Není však nutné držet drastické diety a omezovat se v tom, co máte ráda. Klidně si dopřejte čokoládu, zmrzlinu nebo třeba brambůrky. Důležité je však spálit kalorie, kterých má vaše tělo nadbytek. Když si dáte něco vysoce kalorického, stačí si zacvičit pár minut na nějakém stroji, vyrazit si zaběhat nebo projet na kole. Cvičení velkou měrou ovlivní vaše křivky a pomocí něj můžete určité partie zpevnit.

K aktivitám venku je zapotřebí krásné počasí. To si však nemůžeme užívat každý den, takže nezbývá nic jiného, než vyrazit do fitka nebo si zacvičit doma. Pořídit si cvičící stroj domů není dnes žádný problém. Cvičící stroje pro domácí použití nabízí např. TV shopping. Pořízení jakéhokoli stroje domů má své výhody. Můžete tak každodenně cvičit, kdykoli se vám zachce a vypracovat si skvělou postavičku. Domácí posilovna vám usnadní cestu k lepší postavě a ke zdravému životnímu stylu. Stroje na cvičení jsou různé. Pokud chcete zhubnout na stehnech, lýtkách a hýždích vhodný je stepper. Pro zpevnění celého tělo lze doporučit např. eliptický trenažér.

Stepper

Stepper je kompaktní cvičební stroj, který můžete využívat denně. Je velice praktický, protože na něm není cvičení vůbec složité. Pomocí něj můžete posílit svaly, hýždě, zbavit se přebytečných tuků a tvarovat svou postavu. Zlepšíte rovněž svou kondici. Pro domácí použití je tento přístroj ideální, neboť je praktický, účinný, dobře se skladuje a má malý dopad na klouby. Navíc vám podá informace o délce cvičení, počtu činností a spotřebovaných kaloriích.

Eliptický trenažér

Eliptický trenažér spaluje naprosto stejné množství kalorií jako jogging. Je vhodný na posilování a tvarování nohou, stehen, boků a zadečku. Umožňuje zvolit 12 cvičících programů a aerobní cvičení pro celé tělo. Eliptické cvičení může být přirovnáno k běhu ve vzduchu a nemá tak negativní dopad na záda, kolena, kotníky a boky. LCD display ukazuje několik tréninkových funkcí jako je čas, rychlost, otáčky, vzdálenost, kalorie, puls a tělesný tuk.

Když budete pravidelně cvičit rozhodně si vytvarujete postavu a v kombinaci se zdravým stravováním docílíte spalování tuků.

Zdroj fotografie: www.topshop.cz