Vybrat dárek pro muže je lehčí, než jste si myslely

Při pohledu na teploměr je i těm méně bystrým jasné, že se do českých luhů a hájů pomalu, ale jistě vkrádá zima. Ani se nenadějeme a budeme sedět v rodinném kruhu u štědrovečerní večeře, poslouchat koledy a lovit z krku zapadlé kapří kosti. Zkrátka Vánoce jako řemen. A sotva do sebe naládujeme štědrovečerní večeři, dokrájíme jablka a popřejeme si, abychom se zase napřesrok všichni ve zdraví sešli, vyrazíme směrem ke stromečku.

Copak na nás bude letos čekat?

Pletené ponožky, knihy, které nikdo nebude číst, nebo naopak netradiční dárečky, na které se rozhodně prášit nebude? A co jste pro vaše blízké připravily vy? Vybrat hračky pro děti sice složité není, ovšem zavděčit se partnerovi je mnohdy pořádný oříšek.

Pokud si s výběrem vhodného prezentu nevíte rady, určitě nepohrdnete několika tipy, díky kterým rozhodně nešlápnete vedle. Vánoční dárky pro muže jsou pro mnohé z nás kritickou položkou a nakupování tak „pro jistotu“ odkládáme na poslední chvíli. Skutečně je však důvod k obavám? Jistě, i muži mají své dny, kdy jim radost neudělá ani zbrusu nové Ferrari či lístky do první řady na finálové utkání jejich oblíbeného sportovního týmu. Většinou se však spokojí i s mnohem skromnější .

Nebudeme chodit kolem horké kaše, chcete-li vašemu partnerovi udělat obrovskou radost, nadělte mu elegantní originální dárky, pro které najde využití každý den. Taková personifikovaná dvanáctiletá Chivas Regal mu bude Vánoce připomínat pravidelně každý večer. Jestli si nejste jisté, že vašemu miláčkovi lahvinka dobré whiskey nějakou dobu vydrží, zvolte alternativu v podobě hledače klíčů či jinou originální a přesto praktickou věc, díky které už nikdy nedorazí pozdě do práce. Chcete-li mu připomenout bezstarostné dětství, věnujte mu retro sadu kdysi populárního nožíku ve tvaru rybičky. Jak samy vidíte, atraktivních dárečků, které mužské pokolení ocení, je celá řada. I tak vám však přejeme hodně štěstí při výběru a předběžně i veselé Vánoce!