Vyberte jazykový kurz pro své děti

náhled jazyková školaZnalost cizích jazyků je v dnešní době téměř pro každého z nás naprostou nutností. Angličtinu a němčinu vyžaduje většina zaměstnavatelů. Vzhledem k možnostem neomezeného cestování po Evropě je dobré ovládat cizí řeč i z toho důvodu, aby se člověk domluvil. Nejlepší je, pokud se s výukou začne už mládí. Máte-li malé děti a bydlíte v Plzni a jejím okolí, zvolte jim některý z jazykových kurzů, které připravila Jazyková škola Aqap.

Jazyková škola v Plzni Aqap nabízí kurzy pro děti i dospělé. Zaměřuje se na angličtinu a němčinu.  Vaše děti, kterým chcete dopřát dobré zázemí a kvalitní učitele, zde najdou ideální podmínky. Cizí řeči se naučí poměrně rychle a přitom naprosto nenásilnou formou.

Metoda Helen Doron – moderní výuka pro děti

Němčina a angličtina v Plzni je ve škole Aqap vyučována moderními technikami. Pro výuku dětí se používá systematická metoda Helen Doron. Během ní se klade důraz zejména na mluvené slovo, psaní a čtení přichází na řadu až tehdy, kdy už dítě ovládá slovíčka a je schopné se dorozumět. Jde o podobný způsob, jakým se malé děti učí odmalička svůj rodný jazyk. Právě díky tomu si na řeč zvyknou rychleji a přijde jim zcela přirozená.

Zábavné hodiny bez stresu

Angličtina a němčina v Plzni od školy Aqap zaujme i tím, že se děti ( případně i dospělí, pokud jde o kurzy pro dospělé) učí v malých počtech žáků, což znamená, že je výuka intenzivnější. Lekce pro děti jsou navíc hravé a zábavné. Nečeká zde na ně žádné náročné biflování, což je typické pro mnohé klasické jazykové školy.

Aqap působí nejenom v Plzni, ale i jako jazyková škola v Rokycanech, kde má svoji další pobočku. V obou městech vedou kurzy zkušení čeští lektoři i rodilí mluvčí, díky nimž se nemusíte obávat, že se děti naučí školní jazyk, se kterým se v cizině nedomluví.

Kurzy pro děti ve škole Aqap můžete objednat už pro děcka ve věku od 3 měsíců. Angličtinu a němčinu se tak mohou začít učit už nejútlejšího věku, což je jedině dobře.