Ty 3 nejlepší dárky pro malé holky!

Vánoce jsou přede dveřmi a vy ještě nemáte vše nakoupeno? Sháníte něco originálního pro vaši dcerku? Koupit dárek pro malé slečny bývá často oříšek. Hračkářství jsou přeplněná nejrůznějšími hračkami, jenže ne všechny jsou zrovna tím pravým, co by vaše malá chtěla. Pokud i vy máte doma malou princeznu, jistě váš potěší naše tři tipy na vánoční dárky pro malé slečny. Pokud vsadíte na ně, budete mít jistotu, že vaší holčičku pod stromečkem překvapíte úžasným dárkem, ze kterého bude paf.

Domeček pro panenky MAGNOLIA

Snad každá malá slečna miluje své panenky a jako každá správná „maminka“ pro ně chce samozřejmě to nejlepší – tedy krásné bydlení. Tento domeček pro panenky jí může její sen splnit. Domeček pro panenky MAGNOLIA totiž vyniká nad ostatními promyšlenou konstrukcí, bohatou výbavou i odolností. Je vyroben z dřevěných kompozitních materiálů, takže vydrží i nějaké to náročnější hraní. Domeček má celou řadu zajímavostí, díky kterým vytváří iluzi opravdového domova. Má například piano, které hraje melodii, toaletu, která vydává realistický zvuk spláchnutí, lampičku, která svítí a další vychytávky. Je také dostatečně velký, aby si u něho mohlo hrát i více dětí najednou.

Domeček pro panenky MAGNOLIA

Kuchyňka Busy Bake Shop – novinka, která stojí za to!

Každou malou slečnu jistě překvapí dárek v podobě dokonalé dětské kuchyňky. Novinkou na českém trhu je Kuchyňka Busy Bake Shop od amerického výrobce hraček Step2, která potěší designem i super příslušenstvím. Kuchyňka nabízí hru na vaření i hru na prodávání, které patří k vůbec nejoblíbenějším dětským hrám. Kromě velké plochy na vaření má kuchyňka i zajímavé doplňky jako je telefon pro příjem objednávek nebo i velká sada pomůcek na pečení či košíčky cupcakes s odnímatelnou polevou.

Kuchyňka Busy Bake Shop

Kosmetický stolek PRINCESS Kidkraft

Ideálním dárkem pro malé slečny jistě jsou i kosmetické stolečky. Designem i provedením jistě potěší Kosmetický stolek PRINCESS od Kidkraft, který je vyroben z dřevěných kompozitních materiálů, takže hodně vydrží a má velké zrcadlo a samozřejmě i zásuvku pro všechna líčidla a doplňky.

Kosmetický stolek PRINCESS Kidkraft

Tyto a další zajímavé dárky pro holky i pro kluky najdete v nabídce na kuchynky-hracky.cz. E-shop má i své fanouškovské stránky na facebooku – najdete je zde – pro všechny své fanoušky bude pořádat různé soutěže a slevové akce…

Jaké tipy na dárky pro dcerky máte vy? Sdělte nám, co jste zakoupila?