Trápí vás špatný zrak? Máme pro vás řešení – multifokální brýle

multifokální brýleZrak patří mezi naše nejcennější smysly, neboť přes osmdesát procent podnětů z okolí vnímáme právě prostřednictvím zraku. O své oči a potažmo zrak se tak rozhodně vyplatí pečovat. I sebemenší zhoršení zraku tak citelně pocítí každý z nás. V mladším věku nejčastěji dochází k potížím vidění na dálku. V pokročilejším věku se pak připojují problémy při čtení – tedy při vidění na blízku. I vy pociťujete, že váš zrak už není to, co býval a máte problémy? My vám dnešním článku povíme o novince – multifokálních brýlích!

Jak lze řešit horšící se zrak?

Mezi základní korekční pomůcky patří brýle, čočky a popřípadě i operace očí. Operace očí není vhodná pro každého a pro každou oční vadu, navíc nikdy není stoprocentně bez rizika. Oční čočky také nejsou vhodné pro každého – problémy mají zejména lidé s citlivýma očima. Asi nejpohodlnější a nejpraktičtější tak jsou klasické brýle. Hitem se staly tzv. multifokální brýle.Brýle se používají nejen pro korekci zraku, ale také pro jeho další ochranu. Při změření správných dioptriích a pravidelném nošení brýlí nedochází tak rychle k dalšímu poškozování zraku. Nedílnou součástí brýlí jsou čočky. Čočky za dobu své existence prošly velkým vývojem. Novinkou jsou multifokální čočky. Jejich hlavní výhodou je, že se používají pro korekci krátkozrakosti i dalekozrakosti najednou. Nechybí ani korekce tzv. střední vzdálenosti. Pokud tedy vidíte špatně do blízky i do dálky, jsou pro vás multifokální čočky tou pravou volbou. Řada pacientů si už svůj život bez multifokoláních brýlových čoček neumí představit. Jejich nošení je velice pohodlné a praktické.

I v práci žádná omezení
I v práci žádná omezení

Více o výhodách multifokálních brýlových čoček

Chcete se o výhodách dozvědět bližší informace? Naleznete je na internetové adrese www.hoyaluxid.com/cs/about_hoyalux_id. Mulifokální brýlové čočky jsou sice o něco dražší než obyčejné brýlové čočky, ale zato vám poskytnou výrazně větší komfort při nošení. Nebudete muset vyměňovat brýle, když se budete chtít dívat na televizi a za chvíli si jít číst. Dopřejte si kvalitní brýlové čočky, které zkorigují váš zrak na sto procent.