Svatební oznámení, jmenovky a další tiskoviny jsou součástí dokonalé svatby. Víme co a kde si vše nechat zhotovit!

Budete se příští rok vdávat a už pomalu se svým snoubencem plánujete, co vše okolo je potřeba zařídit? Každá nevěsta chce mít svatbu tak nějak po svém, takže určitě i vy přemýšlíte nad tím, jakou podobu by měla mít ta vaše. Svatební den si žádá dost příprav, od nákupu snubních prstenů, přes svatební šaty, oblek pro ženicha, kytici, výslužku pro hosty, po zhotovení drobných nezbytností, jakými jsou svatební oznámení, pozvánky, zasedací pořádek, jmenovky, svatební noviny a další tiskoviny. No, zkrátka je toho hodně, co je potřeba předem zařídit a připravit.

Svatba je finančně náročnou záležitostí a z prvních velkých plánů brzy ustoupí snad každá nevěsta. Možná i vy budete hledat ekonomičtější řešení pro vaši vysněnou svatbu. Ušetřit se dá na mnohém, třebas právě na tisku svatebních tiskovin. Pakliže tedy už víte podrobnosti, jako je datum, čas, místo konání, jména hostů, menu a další detaily, můžete se pustit do výběru dodavatele, který vám potřebné náležitosti zhotoví za rozumnou cenu v požadované kvalitě.

Jaké druhy svatebních tiskovin můžete potřebovat?

Abychom vás inspirovali, nejdříve si shrneme, jaké druhy svatebních tiskovin si můžete nechat připravit v souvislosti s vaším velkým dnem.

Hlavní je bezesporu svatební oznámení. Tímto sdělujete světu, že se berete, a kromě vašich jmen by zde měl být uveden den, místo a čas začátku obřadu. Doplnit jej můžete například veršem, větou či jiným příznakem, který symbolizuje váš vztah.

Oznámení si mnozí pletou s pozvánkami, svatební pozvánky jsou však formální součástí svatebních oznámení a přikládají se ve formě kartičky k oznámením. Jimi oficiálně zvete hosty, aby se zúčastnili svatební hostiny. V podstatě je to pozvánka ke svatebnímu stolu a může mít dvě podoby. Pro hosty, kteří se mají zúčastnit od začátku, a pro ty, již mají dorazit na oslavu v pozdějších hodinách. Ke svatebnímu oznámení je možné rovněž přiložit kartičku s prosbou o peněžní dary či jiným vyjádřením, čím vás mohou svatebčané obdarovat.

Budete-li mít určen zasedací pořádek, pak se vám jistě budou hodit svatební jmenovky a případně i samotný zasedací pořádek, který umístíte ke vstupu na hostinu. Na stůl lze dále každému z hostů předložit kartičku se svatebním menu nebo třeba programem dne.

Určitou formou zábavy mohou být svatební noviny, do kterých vepíšete něco o vás, o tom, jak jste se seznámili. Je možné zde ukázat vaše společné fotografie. Obsah záleží jen a jen na vás. Mezi další svatební tiskoviny, jež se vám mohou hodit, lze zařadit etikety na víno či kartičky s poděkováním, kartičky s vašimi jmény a datem svatby pro výslužky apod.

Kde si nechat svatební tiskoviny zhotovit?

Velkou výhodou dnešní moderní doby je skutečnost, že spoustu záležitostí s vaší svatbou lze vyřešit z pohodlí domova za pomoci specializovaných firem. Tisk svatebních oznámení a jiných vámi vybraných tiskovin lze objednat bez kompromisu u společnosti Výhodný TISK. Tato firma nabízí cenově výhodné a krásné řešení pro všechny.

Na stránkách vyhodnytisk.cz objednáte vše potřebné. Vychytávkou jsou produkty označené příznakem „24 hodin“. Znamená možnost zhotovení tisku už do 24 hodin, což oceníte tehdy, když velmi spěcháte. Pak zde máte volbu zlaté střední cesty, kdy vám objednávku vyřídí do 3 dnů. Třetí variantou jsou produkty označené jako „Nej cena“. Představuje nejlevnější řešení se zhotovením do 7 dnů, a to se z pohledu finanční náročnosti každé svatby velice cení.

Vybrat si můžete z návrhů uvedených na webu, stejně tak je vám umožněna cesta vlastního oznámení, jmenovek a dalších náležitostí. Online editor je unikátní, skvělý, přehledný, jednoduchý a najdete zde nespočet originálních možností. A co je skvělé? Bleskovou rychlostí vytvoříte krásný a originální návrh vašeho svatebního oznámení zdarma.

Navštivte stránky www.vyhodnytisk.cz a zajistěte si veškeré svatební tiskoviny snadno, efektivně a levně.