Pořádně žhavé Vánoce! Inspirujte se tipy na lechtivé dárky, které zpestří váš vztah

Vánoce, Vánoce přicházejí, a ačkoliv se může zdát, že času na nákup dárků zbývá dost, je nejvyšší čas o nich začít minimálně přemýšlet. Ještě nevíte, jaké překvapení připravit pro partnera? Další mikina, parfém či ponožky, to je docela nuda. Nemyslíte? Zkuste na to jít letos jinak a poohlédněte se po dárku s nádechem erotiky, který si užijete společně. Obohatí vaše sexuální hrátky a jsme si jistí, že váš milý bude nadmíru nadšený. Věřte nám!

Proč darovat erotickou pomůcku?

Intimní život je součástí každého z nás, tudíž nějakou erotickou hračku či pomůcku určitě využije každý. Navíc může po létech sex trošku zevšednit a to, že si jej něčím zpestříte, vašemu vztahu rozhodně prospěje. Soulož představuje v kterémkoliv věku zábavu a přináší potěšení. S použitím erotických potřeb bude o to intenzivnější.

Nejen na Štědrý den budete mít o luxusní požitek postaráno. Tím, že partnerovi pod stromeček zabalíte vibrátor, didlo, anální kolík či masážní pomůcky, vlastně obdarujete i sebe. Předpokládáme, že tento dárek si užijete společně. Pokud už nějaké ty zkušenosti s používáním erotických hraček máte, budete to mít o to snazší. V případě, že jste nic takového nevyzkoušeli, partner bude překvapen v pozitivním slova smyslu. Vždyť pánové jsou v rámci sexuálních hrátek většinou otevřenější a rádi experimentují.

Tipy na nevšední erotické dárky

Důležitou součástí sexuálních hrátek je předehra. Čím je krásnější, smyslnější, tím je milování více nezapomenutelné. Pro takové chvilky jsou ideální masážní pomůcky. V sexshopu lze pořídit různé masážní hlavice, které slouží pro masírování čehokoliv, včetně klitorisu. Dobrou volbou jsou masážní oleje či svíčky. Masáž vás obou uvolní svaly, a pakliže se zaměříte na erotogenní zóny, rozkoš se sebou nenechá dlouho čekat.

Náš tip: Znáte svíčky pro masáž? Díky afrodiziakům a feromonům navodí jedinečnou, romantickou a intimní atmosféru. Svíčka je tvořena z oleje, který se hořícím plamínkem roztopí a vy jej tak můžete ještě teplý využít k masírování. K dispozici jsou různé příchutě, od vanilky, čokolády, jahody, až po orientální a exotické vůně.

Jestli se nebojíte a chcete na to jít rovnou z ostra, erotických pomůcek pro muže existuje nespočet. Oblíbený je masturbátor, erekční kroužek, anální vibrátor či vakuová pumpa. Nutno podotknout, že ačkoliv se jedná o hračky určené pro muže, s mnohými si sex užijete oba.

Náš tip: Erekční vibrační kroužek s dvojitou stimulací The Screaming O disponuje dvěma silnými motory, jež poskytují stimulaci obou partnerů. Zvyšuje potěšení a usnadňuje dosažení orgasmu, který je daleko intenzivnější.

Potěšit svého partnera můžete v každém případě i erotickým prádlem. Hezký obleček by neměl chybět v šatníku žádné ženy, která je sexuálně aktivní. Nic takového doma nemáte? Chyba! Ihned si něco smyslného vyberte a zabalte klidně pod stromeček pro sebe. Opět je to dárek, který je jak pro vás, tak vašeho muže.

Náš tip: Erotická košilka patří k oblíbeným kouskům a je prvním vodítkem pro krásný a vášnivý večer. Posloužit může i jako noční košile. Sáhněte po krajkové variantě, skrze kterou budou lehce prosvítat vaše intimní partie. Takový dáreček si váš milý zajisté velmi rád rozbalí.

Nákup erotických dárků rychle a diskrétně

Erotické pomůcky jsou přece jen intimní záležitostí, proto k jejich nákupu využijte internet. Doporučujeme nejdiskrétnější e-shop v ČR – www.sexio.cz. Zásilky odtud posílají v neoznačených balících. Rovněž nemusíte mít obavy, že po návštěvě stránek na vás začne odevšad vyskakovat reklama s erotickou tématikou, jak tomu u jiných online sexshopů bývá. Zde nakoupíte opravdu rychle, snadno a diskrétně.