Nenechávejte nákup vánočních dárků na poslední chvíli. Máme pro vás 5+1 TOP tipů.

esennce_darkova_krabickaBlížící se vánoční svátky jsou pro mnohé tím nekrásnějším obdobím v roce. Zároveň přináší řadu činností, které je potřeba před Štědrým dnem stihnout. Jak tomu každoročně bývá, je zcela normální mít před Vánocemi těžkou hlavu z toho, jak si adventní čas užít v poklidu.

Nakupování dárků s předstihem se vyplatí

Nakoupit všechny dárky, napéct cukroví, zvládnout velký úklid, přežít vánoční večírky a shon v práci, nezmeškat vánoční besídky dětí ve škole, připravit vánoční výzdobu…alespoň některé z těchto věcí vás před Vánoci neminou. A kdo vše odkládá a nechává na poslední chvíli, zadělává si na malér. Je více než jisté, že jej neminou nervy a stresy. Způsobů, jak se z toho všeho nezbláznit je několik. Prostě a jednoduše začněte s přípravami na Vánoce již nyní. Tu nejdůležitější část, nákup vánočních dárků, se vyplatí řešit s předstihem.

Dárky vybrané na poslední chvíli nemusí mít vždy zaručený úspěch. Často se nakoupí úplné hlouposti, jen proto, abychom něco svým blízkým dali. Ale letos na to můžete jít jinak. Vybrali jsme pro vás 5+1 tipů na originální dárky, které objednáte i z pohodlí domova. Žádný stres, fronty, prostě pohoda.

Trošku jiné dárky – zážitky

V poslední době jsou IN dárky, které jsou méně tradiční. Ponožky, spodní prádlo, šperky, to už jsou docela ohrané nápady. Vsaďte na zážitky, které poskytnou obdarovanému jedinečné okamžiky, na něž bude vzpomínat celý život. Může se jednat o chvíle odpočinkové, relaxační, sportovní, zkrášlovací i adrenalinové. Vybíráme pro vás ty nejoblíbenější.

1. Škola smyku

282_skola-smyku-pribram-1

Škola smyku poskytuje zážitek v podobě kurzu, kde se řidič naučí předvídat a zvládat svůj vůz ve ztížených klimatických podmínkách a v krizových situacích. Vyzkoušet si tyto extrémní situace je velmi vzrušující. Jednak na řidiče čeká plno adrenalinu, zároveň si odtud odnese cenné zkušenosti, které může uplatit v praxi.

2. Let balónem

433_let_balonem

Let balónem není žádnou novinkou, stále se však jedná o jeden z nejkrásnějších zážitků vůbec. Kdo z nás má tu možnost se proletět v horkovzdušném balónu? Vznášet se v oblacích a tiše pozorovat okolní krajinu z ptačí perspektivy to je prostě nádhera, která se musí prožít. Darujte tento let a konkrétní lokalitu si zvolí obdarovaný sám.

3. Pivní lázně

437_pivni_lazne_4

Každý si čas od času potřebuje odpočinout a zapomenout na běžné starosti. K tomu jsou pivní lázně naprosto ideální. Věnujte poukaz na pivní lázně svým blízkým, kteří si relax opravdu zaslouží. Dejte jim najevo, jako moc si uvědomujete, kolik toho musí v běžném životě zvládnout a že musí myslet také na odpočinek.

4. Řízení BVP

100_bmp1

Zejména muže potěší náš čtvrtý tip. Řízení skutečného obrněného transportéru pro ně bude obrovskou výzvou a neskutečným zážitkem. Darujte vašemu chlapovi soukromou lekci řízení skutečného transportéru BVP-1. Během přibližně 3 hodin prožije jízdu na tankodromu, poté se projede lesem a hlubokými příkopy plnými vody a bahna. Vše si bude moci vyzkoušet na vlastní kůži.

5. Luxusní den pro dámy

luxusni-den-pro-damy

Nesmíme zapomenout také na něžné pohlaví. Umožněte jim prožít den, který stráví v luxusním salonu. 6 hodin je plných opečovávání a zkrášlování. Zahrnují Thalgo pleťové ošetření, SPA pedikúru, Thalgo celotělovou kosmetiku Slim&Sculpt a thajskou masáž chodidel. Velmi lákavá představa, která se pro obdarovanou stane skutečností.

Dárková poukázka

Pokud si nejste jistí, který ze zážitků by byl tím pravým, lze pořídit univerzální dárkovou poukázku v určité hodnotě. Je pak už na obdarovaném, jaký zážitek si bude přát absolvovat.

Vyberte ty nejkrásnější vánoční dárky již nyní a těšte se na radostné úsměvy, které pro vás budou tou nejlepší odměnou.