Nejen krásný, ale i chráněný by měl být sex

Sex je součástí dvou lidí. Pro partnerské soužití  je důležitý a je zdrojem lidského života. Avšak právě nechráněný pohlavní styk může navždy změnit váš život. Existuje několik sexuálních nemocí, kterým byste se měla v každém případě vyhnout. Chránit sebe i partnera je přinejmenším podstatné, abyste mohli v klidu a bez starostí prožít svůj život. Strašákem pohlavních chorob je zejména AIDS. Na onemocnění AIDS denně umírá mnoho lidí a vy byste měla udělat vše pro to, abyste nebyla nakažena virem HIV.

Osvěta o této celosvětové chorobě je u nás bezpochyby velká, v jiných koutech světa je to zřejmě horší. O tom svědčí obrovské množství nakažených lidí virem HIV po celém světě. Jistě víte, co se může stát, když se nebudete při sexu chránit. Přitom je to tak jednoduché. Použijte kondom a nemusíte se obávat případné nákazy.

Kondom patří mezi nejstarší ochranné pomůcky při pohlavním styku. První pokusy o jejich výrobu nebyly moc úspěšné, využívaly se tkané látky či zvířecí vnitřnosti. Dnešní kondomy se vyrábějí z velmi odolného materiálu zvaný latex. Ten má mimořádné vlastnosti, a proto jsou nynější kondomy bezpečné. Mezi celosvětovou špičku v kondomech patří kondomy Durex. Tato společnost byla mezi prvními, kdo začal tento ochranný prostředek vyrábět. Na trhu působí již 80 let. Kondomy Durex se vyznačují špičkovou kvalitou, bezpečností, spolehlivostí a nabízí pestrou škálu různých kondomů. Proto se řadí k nejprodávanějším kondomům. Každý kondom Durex je testován a musí splňovat přísné bezpečnostní normy standardu EN600. To zaručuje bezpečnou kvalitu. Velmi zajímavé je, jak se jednotlivé kondomy testují. Každý kondom musí bez prasknutí udržet až 18 litrů vzduchu. V případě, že praskne, je okamžitě vyřazen a nejde k prodeji.

Velký výběr kondomů Durex nabízí internetový obchod kondomshop.cz. K prodeji nabízí jak kondomy po více kusech, tak je možné koupit pouze jeden kus. Výhodné je zakoupit kondomy v balíčcích, neboť je cena za jeden kondom výrazně nižší. Maxi balíček se 100 kusy je např. Durex Elite 100 ks nebo Durex Extra Safe 100 ks. Durex Elite představuje nejnovější model. Má nový lehčí nasazovací patent, kondomy jsou vyrobeny z jemného a tenkého latexu, přičemž je zachována bezpečnost a odolnost. Mají zvýšenou lubrikaci pro co největší citlivost. Mezi nejbezpečnější kondomy se řadí Durex Extra Safe. Praktickou možností je tzv. balíček jistoty nejprodávanějších kondomů Durex. Obsahuje několik různých kondomů včetně lubrikačních gelů. V tomto e-shopu si jistě vyberete takový kondom, který vás ochrání a maximálně přispěje k lepšímu požitku při sexu.

Důležitým pravidlem při každém pohlavním styku je: Chránit se! Nedopusťte, aby jediný okamžik změnil váš život natolik, že už nebude cesty zpět!