Našli jsme povlečení, které je trendové a za hubičku

Dominantním prvkem každé ložnice je lůžko. Dnes už není zvykem přikrývky a polštáře po probuzení uklízet, protože se podílejí na celkovém vzhledu ložnice. Zároveň nám poskytují pohodlí při spánku. Jejich smysl je tedy praktický i reprezentativní současně. Momentálně není problém sehnat povlečení z nejrůznějších materiálů. Nabídka je široká na obrovské množství vzorů i barev. Vždy byste však měli dbát na takový design, který ve vás jednoduše vyvolává příjemné pocity.

Oživte svou postel nejnovějšími trendy a oblíbenými motivy. Jaké to jsou? Na to jsme se podívali a udělali průzkum za vás. Načerpejte inspiraci a pořiďte si nové povlečení, ve kterém se vám bude spát jako v bavlnce, bude atraktivní a krásné po estetické stránce a samozřejmě také cenově dostupné.

Nadčasový 3D efekt zažívá boom

Již pro nás nejsou žádnou novinkou 3D filmy, tiskárny, puzzle, tapety, prostě řada běžných věcí, které nás obklopují v 3D provedení. Proto lze pozorovat velký trend i v případě povlečení s 3D efektem. Vypadá naprosto úžasně. Zaujme především živými vzory, které opticky vystupují z povrchu látky. Oproti tomu běžnému vytváří potisky, jež působí neuvěřitelně realisticky a prostorově.

V nabídce trojrozměrných designů si můžete vybírat například mezi obrázky přírody, vesmíru, zvířat i světových metropolí. Sáhněte třeba po vzorech korespondujících s aktuálním ročním obdobím. Na fotografii vidíte model Podzim 2 od Xpose s romantickým motivem spadaného listí, který je ideální variantou na podzim.

Ložnice jako rozkvetlá louka

Pokud podléháte trendům, pak rozhodně nic nezkazíte, pokud si pořídíte povlečení s florálními motivy. Ty jsou aktuálně velmi v kurzu. Především je módní velký květ zvětšený přes celou šíři povlečení, ale i drobné něžné kvítky. Při vstupu do ložnice si budete připadat jako na voňavé rozkvetlé louce a ulehnout do takové postele je přeci tak lákavé.

Do romanticky pojatých a stylových interiérů je povlečení s květy jako stvořené. Zaujal nás model Orosený květ Foto od  Xdecor, který je zpracován netradičně a díky veselým barvám rozhodně nebude ložnice působit nudně.

Neutrální a klasické motivy jsou vždy TOP

Chcete-li se držet při zemi a dáváte přednost neutrálnímu stylu, zvolte motivy v moderních kombinacích proužků, čtverečků, puntíků a jiných geometrických tvarů. Ty budou vždy sázkou na jistotu a nevyjdou nikdy z módy. A pokud se nechcete zatěžovat žehlením, vyberte praktické krepové nebo saténové povlečení s nežehlivou úpravou.

Geometrické tvary se hodí do všech ložnic a pro všechny věkové kategorie. Například povlečení Argentina fialové v saténovém provedení s nežehlivou úpravou nabízí velice nadčasovou kombinaci, jak vzorů, tak barev.

Děti chtějí kouzelné povlečení

V případě ložního prádla byste rozhodně neměli zapomínat na děti. Právě ty ocení, pokud usínají v postýlce spolu s jejich oblíbenými pohádkovými postavičkami. Dnes není problém sehnat povlečení s dětským motivem. V poslední době se holčičky nejvíce vidí jako princezny Anna a Elza z Ledového království, kluci zase vzhlíží k Mimoňům a Autům z pohádek od Disney. Zachumlat se večer do peřin a nechat se ukolébat do sladkých snů díky pohádkám, to je přeci to, po čem každé dítě touží.

Dnes není problém sehnat takové dětské povlečení, po kterém vaše ratolest touží. Hojně prodávaný je kupříkladu model Ledové království Frozen Cake 2016 od Jerry Fabrics, k dostání jsou i jiné motivy.

Jak sami víte, na trhu je obrovské množství povlečení. Pakliže chcete koupit opravdu kvalitní, nerozhodujte se jen podle ceny a nenakupujte jej někde na tržnici. Vsadíme se, že již po prvním vyprání by bylo takové nové povlečení nepoužitelné. A ve finále se vám nákup prodraží. Zaměřte se více na konkrétní druhy ložního prádla, hledejte jej u ověřených prodejců a sledujte recenze spotřebitelů. Porovnat ceny povlečení můžete v internetovém srovnávači zboží a nakoupit tak výhodně.