Máte miminko a chcete udělat něco pro jeho zdraví? Vyražte na plavání kojenců.

Maminky! Se svým děťátkem trávíte každý den a proč jej netrávit aktivním způsobem? Vyražte na plavání kojenců a batolat. Nejen, že je aktivní pohyb zdravý, ale strávíte tak čas se svým miminkem zcela jinak. Nebude to běžný stereotyp, ale oživení. Pobavíte se, dostanete se do formy a uděláte něco pro zdraví svého dítěte. Plavání je možné navštěvovat od té doby, kdy se vašemu miminku zahojí pupíček.

Kurzy plavání pro kojence, batolata, předškolní děti a kurzy pro těhotné poskytuje miniškolka Zahořánek. Také nabízí kurzy pro instruktory kojeneckého plavání. Plavání neprobíhá v žádném veřejném bazénu, ale soukromém přímo v centru Zahořánek. Zde najdete maximální komfort jak pro sebe, ale především vaše dítě. Budete se zde cítit perfektně a spřátelíte se s dalšími maminkami, se kterými se budete moci podělit o své pocity, zážitky, zkušenosti apod. Tyto maminky totiž prožívají, to co vy a proto nemusíte dlouho hledat vhodná témata ke konverzaci.

Plavání Beroun, zde se kurzy konají, poskytují ideální podmínky. V bazénu je udržována příjemná teplota vzduchu 34 °C a vody 32°C. Je hluboký 1,25 m. Bazén prošel řádnou kontrolou Hygienické stanice a je vhodný pro kojence, batolata, těhotné ženy a aquaaerobic. Rovněž je ošetřen 2xUV lampou, která zaručuje kvalitní vodu i pro kojence a děti s atopií. Bazén i šatny jsou moderně vybaveny, mají podlahové topení a protiskluzovou podlahu. K dispozici po plavání je aklimatizační místnost. Je zde velká herna a možnost zakoupení občerstvení. Plavání pro ty nejmenší probíhá nejprve ve speciálně vyrobeném bazénku, vaničce, kde se naučíte, jak s dítětem ve vodě zacházet. Od 6.měsíce dítěte pak můžete začít plavat přímo v bazénu.

Plavání může být pro vaše dítě velkým přínosem. Působí jak na psychický, tak fyzický stav. Příznivě ovlivňuje srdeční a dýchací systém. Zlepšuje střevní peristaltiku. Dítě se otužuje a učí se aktivnímu pohybu, který je pro zdravý život nepostradatelný. Po plavání děti lépe spinkají a mají lepší chuť k jídlu. Plavání ve vodě příznivě působí na celkové zakřivení páteře a pomáhá odstraňovat různé nedostatky a vady v držení těla.

Nenuďte se se svým dítětem doma a zažijte legraci na plavání kojenců. Váš čas nemůžete zužitkovat lépe.

Zdroj fotografie: zahoranek.cz