Máte krizi po sexuální stránce?

V každém vztahu mohou nastat chvíle či krize, kdy máte pocit, že vše nefunguje tak, jak by mělo. Po stránce sexuální to není ono a vy jste z toho smutná? Snažíte se vztah zachránit, protože partnera milujete a nechcete aby roky, co jste spolu strávili, byly jen ztráta času? Zkuste se zamyslet nad tím, co by Váš sexuální život mohlo oživit a dodat novu šťávu. Jestliže chcete svého partnera potěšit a překvapit, kupte si erotické prádlo. Takové prádlo může ve vašem partnerovi vzbudit vášeň a touhu. Jistě tento trik zabere a budete si připadat velmi sexy.

Další možností jak zpestřit vaše sexuální hrátky mohou být různé erotické pomůcky či hračky. Možná si teď připadáte hloupě a stýdíte se, ale věřte, že sex, kdy použijete např. vibrační kroužek nebo lubrigační gel, může mít nejen zcela nový nádech, ale i intenzivnější uspokojení. Pro romantické duše se hodí třeba erotické masážní oleje.

Představte si situaci večer, kdy se chystáte se svým přítelem či manželem do postele. Oblečte si ono sexy prádlo. Váš partner bude určitě mile potěšen. Začne romantická předehra, kdy uděláte svému partnerovi masáž za použití masážního oleje. To vás naladí a navodí příjemnou atmosféru. Pak můžete pokračovat v dalších hrátkách a experimentovat dle toho, co vás momentálně napadne. Použijte erotické pomůcky, nestyďte se a oddejte se zcela vášni. Večer se zalíbí nejen vám, ale i vašemu milému a váš sexuální život může být takovými zpestřeními jistě zachráněn.