Levné značkové oblečení pro děti? Určitě ano!

Mnohé z nás si ještě pamatují, jaké jsme nosily dětské oblečení, když jsme byly malé. Po pravdě řečeno moc toho nebylo a často se stávalo, že jsme chodily v tom stejném, jako ostatní holčičky. Dětské oblečení bylo v tehdejší době dosti nepohodlné, z nekvalitních materiálů, taky nás všude možně kousalo. Ven jsme si chodily hrát v modrých vytahaných teplákovkách, punčocháče byly za chvilku na kolenou vydřené, trička byla po pár vypráních spíše širší, než-li delší, nehledě na to, že ani barvy oblečení nebyly žádným zázrakem. Dnes je naštěstí jiná doba a my máme možnosti, co se týče nákupu dětského oblečení, velmi otevřené.

Vyjádřete jedinečnost vašeho dítěte jedinečným oblečením

Ty z vás, které nechtějí, aby vaše dítka chodila do školky či školy v podobném, případně tomtéž oblečení jako někdo z jejich spolužáků, pořiďte svým dětem oblečení předních světových značek. Ve značkových kouscích budou nepřehlédnutelné a v podstatě dnes není nikterak zvláštní, pokud i děti chodí v krásném a kvalitním oblečení. My samotné si často dopřejeme nějaký ten luxusní hadřík od oblíbené značky, proč tedy neudělat radost i svým dětem? I naše ratolesti začínají velice brzo vnímat potřebu se líbit a možná i vaše děti někdy trucují, když po vás chtějí pořízení něco značkového a vy jim sdělíte, že na takové oblečení mají ještě čas. Respektujte však jejich vkus a umožněte jim oblékání v jedinečném stylu. Myslíme, že kdykoli je vhodný čas k nákupu oblečení, které je kvalitní, a které vašim dětem mnohem déle poslouží. A věříme, že i vy byste ráda své děti oblékala co nejpěkněji.

Jaké přední světové značky nabízí oblečení pro děti?

Pod záštitou mnohých zvučných celosvětových značek vzniká i oblečení pro děti. Pro vaše ratolesti tedy lze pořídit kupříkladu oděvy módních ikon jako je Dolce & Gabbana, Dior, Armani, Roberto Cavalli, Armani, Burberry, Lacoste, Blumarine, Sisco Olive, Tommy Hilfinger, Diesel i dalších.

Značkové oblečení pro děti nemusí být tolik drahé

Možná jste přesvědčena o tom, že se značkovým oblečením je silně spjata i vyšší pořizovací cena. Chlapecké a dívčí oblečení světoznámých značek však můžete sehnat mnohem levněji, pokud budete nakupovat přes internet. Specializovaný e-shop Bambino Italiano, který působí nejen v ČR, ale i na Slovensku, nabízí luxusní oblečení pro děti za výhodné ceny. Pravidelně na webech najdete řadu zajímavých slev. Navíc je sortiment v buticích často omezen, kdežto na internetu máte nabídku mnohem širší.

Nákup na Vánoce se slevou

Jelikož se blíží Vánoce, můžete využít speciální vánoční akci s názvem Vánoce plné slev do 23.12, kterou e-shop Bambino Italiano připravil. Při nákupu nad 1 500 Kč vám bude odečtena částka 400 Kč. Pakliže vyberete oblečení v hodnotě nad 3 000 Kč, hodnota objednávky bude ponížena o 900 Kč.

Co vše můžete nakoupit?

Bambino Italiano má ve svém sortimentu nejen již zmíněné značky, ale i několik dalších. Pokud sháníte na nadcházející zimu bundy pro chlapce a dívky, kabáty, kalhoty, svetry, mikiny, trička, šaty, vesty či cokoli jiného, vybírat je rozhodně z čeho. Oblečení je určené dětem ve věku 0 až 16 let. Nakupovat zde můžete jak pro novorozeňátka a miminka, děti, tak pro teenagery.

Pro miminka ve věku 0-3 roky:

Sametové dupačky P a P Piecci, cena 950 Kč
Šaty - kompletek Dolce Gabbana, cena 2 590 Kč

Pro děti ve věku od 3-6 let:

Šaty Miss Blumarine na ramínka, cena: 2 190 Kč
Vesta Tommy Hilfiger, cena 1 700 Kč

Pro děti od 6-11 let:

Jeansy Roberto Cavalli, cena 2 250 Kč
Triko s dlouhým rukávem Iceberg, cena 980 Kč

Pro teenagery:

Mikina s kapucou Blomorino, cena 950 Kč
Zimní kabát Patrizia Pepe, cena 2 800 Kč

Zdroj fotografií: Bambino Italiano