Koberce a sedačky plné skvrn a roztočů? Víme jak na ně

sachmat-reference-1Vánoce a svátky byly jistě plné návštěv, hodování a někde i dětí. Tu a tam přibyla skvrna na ubruse, sem tam na koberci a nakonec ani sedačka nezůstala bez úhony. Byť jste se snažili všechny tyto neduhy odstranit, ne vždy se vám to úplně podařilo. A navíc, představte si, kolik roztočů a bakterií se přes vás do koberce a sedačky dostalo. A tak je v novém roce nejvyšší čas si nechat koberce, sedací soupravy i čalounění vyčistit a začít s čistým štítem.

Čištění extrakčním způsobem

Jestliže chcete mít vše opět jako v bavlnce, ideální je obrátit se na odborníky, kteří za vás špinavou práci udělají. Profesionální čištění koberců Olomouc a Brno zajišťuje společnost Šachmat. Celý proces probíhá tzv. extrakčním způsobem. Jde o mokré čištění, které odstraňuje všechny druhy nečistot, včetně mastných skvrn a hluboce „zažrané“ špíny, a při tom jsou zneškodněni i roztoči a prach.

Co se k čistění používá?

K čištění společnost využívá osvědčené šetrné chemikálie švýcarské značky Cleanfix. S těmito kvalitními produkty získáte čisté koberce během krátké doby. Schnutí potom trvá v řádu několika hodin. Čistící přípravky jsou šetrné k materiálům, vlastnosti a vzhled koberců tedy zůstanou zachovány. Stejným způsobem probíhá i čištění sedaček Olomouc a Brno.

Máte-li v rodině alergiky, čištění koberců by mělo probíhat pravidelně, minimálně však jedenkrát do roka. Společnost můžete oslovit kdykoli, jelikož při této službě nezáleží, jaké je zrovna počasí či roční období. Na internetových stránkách www.sachmat.com naleznete aktuální velice příznivý ceník a kontakt, přes který společnost jednoduše oslovíte. Zatočte tedy se špínou a roztoči a dejte prostor profesionálům Šachmatu.

Komerční sdělení

Zdroj fotografií: Šachmat