Kde nabízí levné povinné ručení pro rok 2012?

Řidičky a majitelky aut zbystřete! Určitě vám není lhostejné, kolik platíte za povinné ručení. To je zákonem povinné pojištění pro všechny řidiče a jeho placení se nelze vyhnout. Máme však skvělé řešení, jak můžete ušetřit až několik tisíc ročně. Říkáte si jak? Jednoduše! Sjednejte si povinné ručení výhodněji než doposud.

Mezi pojišťovnami existují značné rozdíly a částky za povinné ručení se liší. Navíc jsou v něm zahrnuty různé bonusy a slevy závislé na věku a bydlišti řidiče, na objemu motoru automobilu, čímž jsou ceny pojištění vozidel ještě odlišnější. Abyste, dámy, zjistily, které povinné ručení bude pro vás nejvýhodnější, využijte online srovnávače povinného ručení. Získáte tak nabídky desítek pojišťoven, u kterých jsou zobrazené ceny vždy aktuální. Zjistíte, která pojišťovna vám nabízí levné povinné ručení 2012 a můžete ihned uzavřít smlouvu.

Stačí pouze využít on-line kalkulačku a vyplnit základní údaje týkající se vás jako řidičky a údaje o vašem vozidle. Behěm minutky vám online kalkulačka zobrazí srovnané nabídky. V případě, že vás některá z nabídek zaujme, skrze tento portál lze pojištění uzavřít. Po vašem emailu vám bude domů odeslána zelená karta a smlouva. Jestliže si nebudete jistá, online srovnávač má k dispozici specialisty na telefonu, kteří vám pomohou vybrat nejvýhodnější povinné ručení a případně vyřeší vaše nestandardní požadavky.

Online srovnávače vám nabízí pojištění vozidel mnohem výhodněji z toho důvodu, že fungují na podobném principu jako velkoobchod. Od pojišťoven, jako je např. Česká pojišťovna, Generali pojišťovna, ČSOB apod. získávají velkoobchodní slevy a zvýhodnění, které běžný klient nedostane. Srovnávače mají navíc nižší náklady na provoz, a proto si mohou dovolit nabízet nejlevnější povinné ručení. Využít této možnosti a získat levné povinné ručení 2012 je přeci k nezahození. Udělejte ten správný krok, vyberte si tu pravou nabídku a sjednejte si levné pojištění vozidel ještě dnes.

Zdroj fotografie: topsrovnani.cz