Garnýže jako moderní bytový doplněk

Patříte mezi ty pečlivé hospodyňky, které chtějí mít svůj domov vyladěn do posledního detailu? Proto velice ráda sledujete nejnovější trendy v bydlení a těšíte se na to, až si pořídíte něco moderního do svého bytu nebo domu? Moderní prvky v interiéru jsou vám blízké, avšak kladete důraz rovněž na útulnost a celkovou atmosféru, kterou lze z vašeho obydlí vnímat? Teplo, pohodu a osobitý styl jednoznačně přinesou do bytu dekorace a bytové doplňky. Ty jsou zodpovědné za to, jak vyzní dojem z vašeho bytu. I ta sebemenší dekorace může udělat velkou službu a dotvořit vám dokonalé bydlení.

Důležitý je bytový textil a doplňky

Určitě se shodneme na tom, že úhledně upravený interiér často vytváří tu pravou domácí atmosféru, ve které se cítí dobře nejen domácí, ale i návštěvy. V souvislosti se zařizováním bytu by vám každý bytový designér potvrdil, že důležitou roli v interiéru hraje bytový textil a doplňky. Třeba co taková okna? Tvoří velké plochy, které jsou na očích, a proto se v tomto případě velice dobře uplatní garnýže a na nich pověšené záclony a závěsy. Právě toto spojení nabízí řadu atraktivních barev, dekorů, jimiž lze nádherně interiér oživit.

Garnýže jako moderní doplněk

Ač se může zdát, že garnýže, záclonové tyče, konzole na záclony apod., již nejsou úplně moderní, současný trend těmto dekoracím přeje. Zejména kovové garnýže s atraktivní koncovkou v kombinaci s pěkným, originálním a barevným závěsem jsou ideálním doplňkem každého moderního interiéru. Dnešní nabídka garnýží a záclonových tyčí je natolik široká, že není problém vybrat to pravé do vašeho bytu.

Kovové garnýže a koncovky

Garnýže a záclonové tyče na fotografiích jsou z moderní kolekce e-shopu Garnýže Kovové, který se specializuje na kovové garnýže, jež mají životnost až 30 let. Jsou totiž galvanicky pokovené, což zaručuje dlouhou životnost.

V e-shopu je možné zakoupit mnoho povedených garnýží včetně originálních koncovek. Zvolit můžete různé efekty, např. mosaz, stříbro, zlato, onyx, měď a další. K dispozici je i řada dalších komponentů, které si můžete sami sestavit a vytvořit garnýž, která se bude přesně hodit do požadované místnosti. Využijte nízkou cenou za prvotřídní kvalitu a vybavte si váš byt opravdu stylovými garnýžemi.

Zdroj fotografií: www.garnyzekovove.cz