Chcete lepší sex? Nalijte si červené!

Ideální frekvence sexu neexistuje. Každý z nás má potřeby a touhy jiné, nicméně pokud to ve vašem sexuálním vztahu skřípe, je na čase udělat nějakou změnu. Jak si však milování užít více, pokud vám dochází erotická fantazie? Odpověď hledejte ve sklence vína. Ta by totiž měla značně rozšířit vaše sexuální obzory, a dle nejrůznějších studií mají dokonce ženy, které si dopřávají víno, lepší sex!

Víno odbourá zábrany

Alkohol, a především pak víno, bývá často předehrou pro dobře vyhlížející večer, který může skončit velkou romantikou i živočišným sexem. Lidé jej s oblibou pijí nejen proto, že jim prostě chutná, ale protože se chtějí uvolnit a užít si příjemné chvíle ve dvou. Jeho působením jsou intimní chvilky pikantnější, lepší a více vzrušující. Pomůže vám se mnohem více sexuálně otevřít, aniž byste měli nějaké zábrany. Můžete dát průchod svým skrytým touhám. Co si budeme povídat, alkohol prostě sbližuje, navodí pocit intimity, partner je rázem přitažlivější a sex příjemnější. A určitě i zajímavější.

Víno a sex – spojení, které funguje od nepaměti

Afrodiziakální účinky vína jsou známy již po staletí. Od nepaměti bylo víno součástí oslav, nejrůznějších obřadů, a ne jinak je tomu i dnes. Léta praxe i vědecká zkoumání potvrdila, že lahvinka červeného vína rozjitří smyslové erotické vnímání. Zejména pak u žen. Víno opravdu zvyšuje libido a dáte-li si sklenku červeného, váš soukromý večírek může klidně začít.

Proč jste po víně více odvázaní?

Hovoříme-li o pití vína, rozhodně však máme na mysli v rozumné míře. Ideálním množstvím je sklenka či dvě denně. Pít s rozumem se vyplácí i z pohledu lepší výkonnosti a erekce, zvláště u mužů. Dopřejte si kvalitní známkové víno, doporučujeme třeba Medvědí krev, jehož zemí původu je Bulharsko. Zmíněný obsah vás nabudí. A proč? Víno obsahuje látky, které mají schopnost stimulovat nervové buňky. Ty okamžitě do těla uvolní hormon serotonin, který potlačuje stres a následkem jsou příjemné pocity uvolnění. Průzkum vědců z florentské univerzity zjistil, že ženy, které si pravidelně dají jednu nebo dvě skleničky vína, dosahují v žebříčku sexuálního zdraví lepších výsledků než abstinentky.

Pakliže hledáte způsob, jak mít větší chuť na sexuální a erotické dobrodružství, láhev kvalitního červeného vína představuje řešení.

Zdroj fotografie: pemap.cz