Ač se vám může zdát, že letní dovolená je ještě docela vzdálená, již nyní je ideální čas na její plánování. Vy zatím dovolenou rezervovanou nemáte? Ale pomalu uvažujete, kam letos vyrazíte a prošli jste si i několik katalogů? Docela vám však nevyhovuje nabídka českých cestovních kanceláří? Řekněme si na rovinu, takové ty nejlepší a nejlevnější nabídky jsou často rozebrány velice brzy, často ani ne běžnými klienty. Přitom i za kvalitnější služby není potřeba platit až příliš, ba naopak mnohem méně.

Němečtí turisté si užívají větší luxus ze méně peněz

Taky jste si na dovolených v zahraničí všimla, jak si turisté z jiných zemí užívají luxusu, třeba takoví Němci? Vždy jste si však myslela, že za takovou dovolená platí majlant a to už jste vy investovali do zájezdu ne malou částku, poměrně na hranici vašich finančních možností? Oproti nám se mají na dovolené mnohem lépe, ale pravdou je, že platí daleko méně. A proč byste si na dovolené nemohli také tak užívat? Cenově výhodnější zájezd na míru, včetně kvalitnějších služeb, lepšího ubytování a většího pohodlí můžete zamluvit u německé cestovní kanceláře RUDOLF REISEN.

Proč jet na dovolenou s německou cestovkou?

Určitě byste nebyli jediní, kteří by služeb německé cestovky využili. O zájezdy německých CK ze strany českých turistů je stále větší zájem a vysvětlení je jednoduché. Německý trh je v porovnání s tím českým mnohem širší. To znamená, že má více potenciálních klientů. Německé cestovky tak objednávají ve větších objemech, zaplňují více lůžek v hotelích, zabookují i více letenek a bezpočet dalších služeb. Díky tomu dostávají od hoteliérů a dopravců o mnoho výhodnější ceny, než-li cestovky české a lepší ceny si i dle zákonů trhu mohou ty německé diktovat.

Dostane se vám lepší péče

Zároveň je i obecně známo, že třeba k německým turistům se poskytovatelé služeb na celém světě chovají vstřícněji, pozorněji a jsou váženými klienty. A to také proto, protože prostě Němci jsou nároční a vyžadují respekt. A o vás, jako o německé turisty, bude stejně tak dobře postaráno s odpovídající úctou. Ať už se rozhodneme strávit exotickou dovolenou třeba někde na Maledivách, Srí Lance, Thajsku nebo třeba pro nás v tradičnějších zemích, jako je Řecko, Egypt, Bulharsko apod., všude se budete cítit jako v bavlnce.

dovolená v Karibiku

ukázka ubytování

Rezervace u německé CK, ale odlet z Prahy

Možná nyní můžete namítat, že toto vše je sice hezké, ale pro vás není zrovna jednoduché dopravit se na letiště někam do Německa a posléze se z dovolené opět štrachat dalekou cestu zpět ještě z letiště domů. Nejčastěji odlétá cestovní kancelář RUDOLF REISEN z Frankfurtu, Berlína, či Mnichova, ale CK chtěla vyjít vstříc právě českým klientům a letos je možné odlétat na dovolenou i z Prahy. Rovněž i rezervaci zájezdů i last minute zájezdů je možné provést na pobočce v Praze či v Jablonci nad Nisou nebo prostřednictvím katalogu na webových stránkách RUDOLF REISEN, které jsou v češtině.

Splňte si doposud nesplněné sny, třeba o exotické dovolené či plavbě lodí, a to vše za příznivou cenu díky německé cestovce.