Každá žena, která miluje nakupování, stejně tak uvítá jakékoli slevy. Ve výprodejích lze mnohdy strávit poměrně dost času, než naleznete ty nejlepší kousky. Se slevami se nyní můžete setkat nejen v kamenných obchodech, ale také na internetu přímo na specializovaných slevových serverech. Weby typů Slevomat, Zapakatel, Hyperslevy a další slevové portály asi není třeba předstovat. Většina z vás o těchto webech již určitě slyšela.

Hromodané slevy se vyplatí

Hromadné slevy nabízené na slevových serverech jsou velice lákavé a český národ je využívá stále více. S oblibou stoupá i počet těchto webů, stejně tak existují slevové agregátory či srovnávače. Výhodou a princip těchto portálů je zcela jasný. Jde o to nabídnout co největší možné slevy, o které může požádat určitý počet zájemců. V případě zakoupení slevy získáte voucher, který je na určitou dobu platný a zakoupenou službu či zboží můžete na daném místě uplatnit. V hromadných slevách najdete různé typy služeb, i hmotné zboží. Jedná se zejména o slevy pobyty, kosmetické, kadeřnické, fitness služby, slevy na jídlo, slevy na sportovní a kulturní akce a další. Každá z vás si jistě může najít takovou službu, případně zboží,  kterou jste si přála již delší dobu zakoupit s tím, že nyní si ji můžete pořídit za mnohem nižší cenu.

Slevový srovnávač SlevyDnes.cz

Kromě slevových serverů je možné hromadné slevy najít i na slevovém srovnávači SlevyDnes.cz, který vám denně nabízí až 3000 různých slev z 250 slevových webů, jako je Slevomat, Slevopolis, Vykupto, Zapakatel, NebeSlev, Mydeals a dalších. Nemusíte tak pracně hledat slevy mezi jednotlivými portály, ale vybírat můžete z jednoho místa, což vám ušetří spoustu času. Předností SlevyDnes je navíc jednoduchost, přehlednost, filtrování nabídek a možnost prohledávání slev, dokonce i těch proběhlých. Stačí pouze vybrat město, např. nabídky, které vás zajímají v Praze a případně druh slev, který byste si přála zakoupit. Slevy jsou seřazeny zpravidla dle měst. Najdete tady slevy v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích, Hradci Králové, Zlíně, Olomouci a dalších, celkově ze 40 měst v České republice. Jednou z nejoblíbenějších kategorií jsou slevy pobyty a i vy si zde najdete tu svou oblíbenou. Pokud se zaregistrujete, denně vám srovnávač zašle na e-mail přehled zvolených slev ve formě slevového zpravodaje s výběrem slev na základě preferovaného města a kategorií.